Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Snowbike

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
abatman
70 élménybeszámolót írt
70
18 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Snowbike
2010.01.09. 08:23
Nos ha a 60043-as üzenetben jelzett sárga Nassfeldi valamiről beszélünk, azt javaslom nézd meg a képet, hogy megjegyezd melyik snowbikeot NE próbáld ki. Ezt csak azért írom le mert nekem van a ugye saját aminek az egyik rugóproblémájakor, ha már addig elmentem, béreltem egyet. Akkora a különbség, inkább jöttem volna haza. Azok a gumilabdacsok amivel megoldották, vagy meg akarták oldani a rugózást, valami ellenőrizhetetlen, irányíthatatlan, és ezért számomra élvezhetetlen, koordinálhatatlan tengést-lengést vagy mit csináltak alattam.
Egy vicc a gázrugós teleszkópok, és megvezetett tengelyek után.
A beülésről annyit, hogy mindig arra a szélére kellene szerintem helyezkedni amelyik kifordul alólad és tőled távolodik a kiszálláskor. Azaz, ha a végállomáson az ülős balra kanyarodva indul vissza, akkor Te a jobb szélén ülve, jobbra le tudsz fordulni az ülősről, a snowbike pedig a jobb kezedben van az ülőpad jobb oldaláról lógatva, kiszálláskor a lábadon levő bigfoot szerű rövid lécekkel csúszol ki jobbra, míg a pad balra elfordul. Sztem így egyszerű. Nekem ez jön be.
Előzmény: (maci-laci 79131)
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.