Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Menü ≡
Üzenet írásához regisztrálnod kell, vagy be kell jelentkezned.
laponként: összesen 20, rendezés:
simiandrás által küldött hozzászólások listája
Üzenet szövege
Feladó:  simiandrásFérfiHaladó síelő
Dátum: 2014.12.24. 00:34
Topik: Kaprun - Kitzsteinhorn gleccser
simiandrás Hozzászólások: 20
Regisztrált: 2006.12.29.
17 síterepet értékelt

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni. Idén Kaprunt vettük célba, február vége márciusi utazást tervezünk 1 hétre. Nem voltunk még itt. Olyan helyet keresünk ami közel a pályához félpanzió, és esetleg jó áron szállással együtt bérlet is van..

Ami talán nem elhanyagolható, hogy ne legyen nagyon drága.

Tudom, hogy itt a sielök.hu-n van szállás ajánlat, de olyanokat szeretnék amik már bejáratottak.

Nagyon köszönöm a segítségeteket, mindenkinek jó csüszást!

Sziasztok András
Dátum: 2014.02.04. 10:39
Topik: Turracher Höhe
17 síterepet értékelt

Sziasztok! Holnapra tervezünk egy csúszást. Milyen a helyzet, pályák stb. Hova érdemes menni melyik részen lehet megállni, parkolás megközelítés.

Köszönöm, András.
Dátum: 2014.02.04. 10:07
Topik: Murau - Kreischberg
17 síterepet értékelt

Háááát! vándorol a köd. a felső résuen kevésbe volt, de a felvonók már ködben voltak.
Előzmény: (nyugiba 168785)
h i r d e t é s

Dátum: 2014.02.03. 23:32
17 síterepet értékelt

Mi még élvezzük a sielés örömeit.
Sajnos a pályán köd, köd és köd. A völgyben +3-4 fok van a csúcson +2-3 volt ma. Rozin olyan erős szél fújt, hogy a nyitott felvonón,..... háát mit mondjak, nem volt jó ülni.

A hó állaga sajnos vizes délutánra letúrva, de azért élvezzük! Az igéretek szerint lesz hideg is, napokon belül állítólag érkezik.

Jó csúszást mindenkinek!
Dátum: 2014.01.27. 21:00
Topik: Carrera apex feher sisakot keresek!
17 síterepet értékelt

Carrera apex feher sisakot keresek. segitsetek! Hol lehet, kapni. A K2 elfogyott. Ki arul meg carrerat? Köszönöm, sziasztok Andràs.
Dátum: 2014.01.18. 22:44
Topik: Weinebene
17 síterepet értékelt

Sziasztok! Mi 5 evig jartunk ide:http://www.urlaubambauernhof.at/kor...alpenblick#tab=info
Nagyon kedves csaladi panzio. A palyatol, kb 8-10 perc autozasra. Adnak egy kedvezmenyre jogosito kupont. A szobak, tipikus fa boritasu, tiszta,meleg, a tobbsegehez terasz is van.
Nagyon szerettuk a helyet. Jaa, es az ar nem az egekben van!
Dátum: 2014.01.15. 00:34
17 síterepet értékelt

Sziasztok!

Egy infó, egy ismerős mondta, hogy Murauban minden hónapban van piac ahol sicuccokat lehet venni olcsn. A helyiek kiárulják a már megunt egy "éves" cuccaikat. Van esetleg infója valakinek erről?

Sziasztok, jó csúszást mindenkinek!
Dátum: 2013.01.03. 19:33
Topik: Semmering - Stuhleck
17 síterepet értékelt

Megjártuk a Semmeringet, nekünk volt szállásunk,(igaz, már áprilisban lefogleltuk.) De nem is ez a lényeg.
Eljött az idő a minősítésemnek, sajnos ezt a pályát nagyon le kell húznom. 23 fős társasággal voltunk kinnt, több kezdő és sok gyerekkel. Az, hogy sokan vannak annak az üzemeltetők nagyon örülnek, de már akik a fenekünk alá teszik a csákányt már most tele van a hócipellőjük. Beszélgettem velük, és azért nekik sincs kolbiból a kerítés.
A közép állomástól 1 óra 4 perc volt a csúcs. Azt hittem, soha nem érük fel. Közben a 10 KÉK pálya??!!! KÉÉÉÉK? Mitől???? Ha ezt tudjuk nem megyünk fel 7 gyerekkel és egy csomó kezdővel. Túl vagyunk rajta, irány a csúcs.......... hófúvás, de szép és a pálya tiszta jég.......Bameg. Utiterv a 4 parkolóba szólt ott vártak a többiek, kinéztük a KÉK 3a-t. Naháát lezárva, tudom ki van írva, nem volt, visszamentem, megnéztem. a kasszánál a kártya visszaváltásakor 10 euróval át akart vágni a csaj.

Összeségében csak azért egy csillag mert sokan mennek ide csúszni, mi többet nem megyünk.
Nekünk is maradt Mariazell, no az sokkal kisebb, de volt, hó, és nagyon élvezték a gyerekek is.
Hát ennyi. Senkinek nem akarom elvenni a kedvét, mi csalódtunk.
Dátum: 2013.01.02. 19:19
17 síterepet értékelt

Sziasztok! Február elején tervezzük egy társasággal 4 napos muraui csúszkálást. Több gyerkőc lenne velünk akiknek keresünk magyar oktatót. Tudtok ajánlani valakit?
Köszönöm András.
Dátum: 2012.12.29. 19:34
Topik: Mariazell
17 síterepet értékelt

Holnap, vasárnap mennénk mariazelre csúszni. Mi a helyzet most ott? Kérünk infót! Köszönjük.
Dátum: 2012.12.27. 11:50
Topik: Semmering - Stuhleck
17 síterepet értékelt

Irjatok infót! Milyenek a pályák? Mennyi hó van? Stb. Holnap indulunk és aggódva nézzük az időt. Nap lesz, a hőmérő is inkább puszt fog mutatni. Picit aggódunk.........

Sziasztok, jó csúszást!!!
Dátum: 2012.12.26. 22:15
Topik: Iphone alkalmazások
17 síterepet értékelt

Sziasztok! Letöltöttem, tesztelem, és mesélek róla!! Jó csúszást mindenkinek! BÚÉK
Dátum: 2012.12.26. 19:52
Topik: Gasthof Gesslbauer szállásról tud valaki valamit?
17 síterepet értékelt

Stuhlek/ Semmering van ez a panzio, szilveszterezni megyünk ide. Járt már itt valaki, és milyen a hely?
Köszi András.
Dátum: 2012.12.16. 14:26
Topik: Biztosítás nélkül ne menj!
17 síterepet értékelt

Ki mit használ, mik a tapasztalatok? kinek mi jött be.
Dátum: 2011.12.25. 22:41
Topik: Klippitztörl
17 síterepet értékelt

Idén megyünk elöször ide síelni. Vélemények, tapasztalatok, jó hütték érdekelnek. Köszönöm a segítségeteket. Jó csúszást mindenkinek!
Dátum: 2010.12.23. 22:12
Topik: Koralpe
17 síterepet értékelt

Sziasztok!

Megyünk szilveszterezni Weinebene-be és átmennénk Koralpe-nre csúszkáli. Tudnátok segíteni abban, hogy pontosan hol van a koralpeni pálya esetleg GPS koordinata.

Köszönöm Sziasztok András
Dátum: 2010.02.13. 20:28
Topik: Mátraszentistván Sípark
17 síterepet értékelt

Sziasztok! Nos, mi megnéztük a pályát, és élvezkedtünk egy kicsit. Sajnos tényleg egy kicsit, mert volt bosszankodásra is okunk. A lenti lelvonónál kritikán aluli az S alakú lassító és bejárat a felvonóhoz. Lejtős, szintkülönbséggel, nagyon nehéz bejutni. Sokan morognak, nem lehet kényelmesen állni (már amennyire egy bakiban lehet kényelmesen) ééés, többször leállították a csákányos, mert el volt szakadva az egyik csákánynak a kötele és probálták megcsinálni, volt olyan, h 23 percet álltunk, és vártunk. Amikor valaki szólt, "ha már levágtátok a kötelet, dobjátok félre a rudat, és engedjétek a tömeget" Mi volt a válasz? "De ide 2 ember akkor nem tud beülni!"
Kénytelenek voltunk várni.

A rövid kék pályánál rendszeresen megállították a gépet, nem tudjuk, h miért, nem láttunk semmit.

Nagyon sokat kellett várni, sok a bunkóaki tolakszik. Sajnos nekünk elment a kedvünk ettől a helytől.
Dátum: 2009.12.25. 22:19
Topik: Weinebene
17 síterepet értékelt

Tudtok hó ill időjárásjelentést mondeni, írni? Amit a neten találtam az nem túl biztató. Köszi mindenkinek!
Dátum: 2009.11.23. 15:39
Topik: Donovaly
17 síterepet értékelt

Sziasztok! Van esetleg valami hír a hóeséssel kapcsolatban? A lécek már irányba vannak fordítva, de egyenlőre még nyoma sincs a hónak. Biztassatok minket!!!
Dátum: 2009.11.23. 15:36
Topik: Bakancs szárító - vélemények, tapasztalatok?
17 síterepet értékelt

Köszönöm a hozzászólásokat és a segítséget. Megvettem a TERMIC IC-t. Kicsit meglepődtem, mert szinte szoba hőmársékletet fúj. Én azt hittem, h legalább langyos ha nem is meleget fúj, de megnyugtattak a boltban, h ez ilyen mert cirkuláltatja a levegőt a cipőben és nem szabad,h meleg levegőt fújjon, mert deformálódhat a bélés.

Remélem be fogja váltani a hozzáfűzött reményeket. Sziasztok, jó csúszást mindenkinek!

laponként: összesen 20, rendezés:
h i r d e t é s
UTASBIZTOSÍTÁS -10% » FELIRATKOZÁS HÍRLEVÉLRE » INGYENES TANÁCSADÁS » SÍELŐK NAPTÁRA »
A SIELOK.HU SZÁMOKBAN
A portált jelenleg 81 vendég és 8 regisztrált felhasználó látogatja.