Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

dnorbi által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (25)Időben csökkenő Időben csökkenő
dnorbi
27 élménybeszámolót írt
27
5 éve tag
Topik: Bánkút
2023.01.29. 12:44
Tegnap voltam. Nem voltak sokan, de 1-2 szer kellett 8- 10 percet is várni. Egyébként, folyamatosan lehetett pörögni. A személyzet mindent megtett, hogy jó pályát csináljon, és sikerült is nekik. Kemény, jó hó volt, igaz, itt-ott kilátszott a fű, de ez nem befolyásolta az élményt. Nagyon szuper nap volt, de ha nem esik hó, nem sokáig lehetnek már nyitva, amit, őszintén sajnálok. Megérdemelnék a környékbeliek, és a síklub is, hogy a szezonban nagyon sokat nyitva legyek.
dnorbi
27 élménybeszámolót írt
27
5 éve tag
2023.01.04. 07:48
Sziasztok. Boldog Új évet kívánok. Van esetleg most Tátralomnicon valaki? Milyen a pálya? Hétfőn mennék, érdemes? A válaszokat előre is köszönöm. Szép napot mindenkinek
dnorbi
27 élménybeszámolót írt
27
5 éve tag
Topik: Kosutka
2022.12.25. 18:25
Szia, Imre. A Facebookos csoportjuk tagja vagyok, ott olvastam. Egész pontosan, ma nyitottak. Lefényképeztem, ezt tették ki. Én a jövő hét közepén készülök, Miskolcról
Előzmény: (magnum56 216855)
Screenshot-2022-12-25-18-29-55-983-com.facebook.lite.jpg
dnorbi
27 élménybeszámolót írt
27
5 éve tag
Topik: Kosutka
2022.12.25. 16:59
Én is készültem oda, de ezek szerint, nem megyek. Gyere helyette Július-ra. Vysla Slaná. Az sem rossz pálya. A napokban nyitnak
Előzmény: (sdani3 216842)
dnorbi
27 élménybeszámolót írt
27
5 éve tag
2021.12.29. 12:11
Köszönöm 🙂. Azt meg tudnád mondani, hogy a gps- be mit írjak be?
dnorbi
27 élménybeszámolót írt
27
5 éve tag
2021.12.29. 11:45
Sziasztok. Az lenne a kérdésem, hogy Miskolc környékéről, 1 napos síelésre, Chopok melyik részét ajnánlanáto, ahol, kék pálya is van? Köszönöm 🙂
dnorbi
27 élménybeszámolót írt
27
5 éve tag
2021.12.13. 10:02
Sziasztok. A 2 ünnep között, Tátralomnicra mennék síelni. Megvettem a Gopass kértyát, és a bérletet is. Az lenne a kérdésem, hogyan, és hol lehet átvenni, illetve, hogy kell aktiválni. Válaszotokat előre is köszönöm. DN
dnorbi
27 élménybeszámolót írt
27
5 éve tag
2021.01.20. 11:22
Péntekre terveztem, hogy megyek, de az itt leírtak alapján, vagy rengetegen lesznek, vagy hó nem lesz....
dnorbi
27 élménybeszámolót írt
27
5 éve tag
Topik: Kosutka
2020.02.22. 07:31
Köszönöm. De a honlapot évek óta nem frissítették...... Először ott néztem
Előzmény: (Egér 64 208547)
dnorbi
27 élménybeszámolót írt
27
5 éve tag
Topik: Kosutka
2020.02.22. 06:51
Sziasztok. Meg tudnátok mondani, hogy Kosutkán milyen jegyárak vannak? Mennyibe kerül a félnapos jegy, mennyi az esti síelés, és mikortól meddig vannak nyitva?
Előre is köszönöm. Szép napot, jó síelest mindenkinek
dnorbi
27 élménybeszámolót írt
27
5 éve tag
2020.02.09. 16:22
Tegnap, 02.08-án voltam, Mátraszentistvánon. Fél 1 körül érkeztem, délutáni, és esti síelésre vettem jegyet. A két fekete pálya kivételével mindegyik működött. A 3-as, piros, kicsit itt-ott jeges volt, de jól síelhető. Nagyon sok kezdő volt, akik összetúrták a pályát, de még így is egész jó köröket lehetett menni. A panorámaliftet használtam, a maximum várakozási idő 2 perc lehetett. Néhány helyen a fű kikandikált a hó alól, de ez nem volt zavaró. Az esti síelésre a ratrakok nagyon szépen rendberakták a pályát, már várakozás sem volt a liftnél. A bejáratnál köves volt, de ez nem zavaró, kicsit később tettük le a lecet, és kész. Sok negatív kritikát olvastam már velük kapcsolatban, én most sem tudok rossz dolgot mondani. Azt gondolom, nagyon jó pályát hoznak össze, annak ellenére, hogy természetes hó nincs. Nekem bármilyen kérdésem van, mindig Messenger üzenetben írok nekik. Gyakorlatilag, egy órán belül mindenre kiterjedő, kielégítő választ kapok, egy Erika nevű hölgytől. Köszönöm a tegnapi napot is!!
IMG-20200208-133952.jpg
IMG-20200208-165808.jpg
IMG-20200208-165629.jpg
IMG-20200208-171908.jpg
IMG-20200208-170826.jpg
dnorbi
27 élménybeszámolót írt
27
5 éve tag
2020.02.07. 09:13
Sziasztok. Én csak azt szeretném kérdezni, hogy milyen GPS alkalmazást érdemes használni? Hogy tudjam mérni a sebességemet, és esetleg a napi sîelt km-t is. Válaszotokat előre is köszönöm.
Mindenkinek szép napot, és jó síelést kívánok
dnorbi
27 élménybeszámolót írt
27
5 éve tag
2020.01.30. 08:09
‌Szombaton voltam, 25.-én. 11 körül érkeztem, akkor már alig találtam helyet. A pálya egész jó volt, egy kivételével mindegyik működött, igaz rengetegen voltak. A négyülésesnél 5-8 perceket kellett várni, amit még tűrhetőnek gondolok. Délutánra már elég buckás volt, így kicsit nehezítette a síelést. Ami nagyon tetszett, hogy vannak bizonyos szülők,akik nem csak síelni tanítják a gyereket, hanem viselkedni is. Sokszor elhangzott, hogy " ne csússz rá más lecére, vigyázz a bottal, gyorsan menni mindenki tud-de meg is kell tudni állni". Talán fejlődünk valahová. Azt viszont továbbra sem értem, ha valaki elesik, (főleg snowboardosokra gondolok -tisztelet a kivételnek), miért nem törekszik arra, hogy vagy gyorsan felálljon, vagy elhagyja a pályát. Nagyon idegesítő, hogy 2 körrel később is ugyanott fekszik, vagy mások is megállnak mellette, és csoportba verődve beszélgetnek, a pálya közepén. Ami bosszantó volt még szombaton, hogy az esti síelés elején, elromlott a négyüléses. Először még tájékoztattak is, hogy 2 perc múlva indul. Akkor kb. 15 percig nem történt semmi, csak ültünk a felvonón, és vártunk. Aztán nagy nehezen levittek, de bemondták, hogy aznap már nem fog működni. Akkor a másik két felvonónál olyan sor alakult ki, hogy nem volt kedvem tovább maradni. Igaz, fél órával tovább tartott az esti síelés. Továbbá, a síterep honlapján azt írják, hogy a belépő árában benne van, hogy folyamatosan takarítják a mellékhelyiségeket. Sajnos, ez nem igaz, délutánra gyakorlatilag olyan koszos volt, hogy az embernek nem volt kedve bemenni. Igaz, -ez nem csak az üzemeltető felelőssége- lehetnénk kicsit kulturáltabbak is. Természetesen, akinek nem inge, ne vegye magára. De azt gondolom, hogy ilyen belépő árak mellett, talán kicsit javíthatnának a kiszolgáláson. Összességében jó nap volt, nagyon szeretek oda járni, ha egy napról van szó. A ratrakosok az esti síelés előtt nagyon jó pályát varázsoltak, elismerés jár érte.
dnorbi
27 élménybeszámolót írt
27
5 éve tag
Topik: Jahodna
2020.01.02. 14:52
Köszönöm a választ, Júliuson már sokat jártam, jó kis hely. Csak érdeklődtem, hogy milyen helyek vannak még Miskolc környékén. További szép napot :-)
dnorbi
27 élménybeszámolót írt
27
5 éve tag
Topik: Jahodna
2019.12.31. 09:44
Szia Sanci. Úgy látom, te nagyon jó vagy Szlovák síterepekben. Tudnál nekem ajánlani jó sítetepeket,Miskolchoz viszonylag közel? Válaszodat előre is köszönöm.
dnorbi
27 élménybeszámolót írt
27
5 éve tag
Topik: Telgárt
2019.12.29. 20:15
Ma voltam (2019.12.29.) Telgárton. 10 körül érkeztem, alig volt parkoló. Ragyogó napsütés, hideg szél,és -6 fok fogadott, a hóágyúk folyamatosan mentek, egész nap. Az 1-es fekete, a 7-es és 5-ös kék pályák voltak nyitva. Az első kettőnél nem voltak sokan, de az 5-ös pályánál 15-20 percet kellett várni, amit nagyon soknak találok, a 19.50 eurós napijegyhez, valamint a kevés működő pályához képest. Ráadásul a pálya már megérkezésemkor sem volt jó, tele volt buckákkal, a friss hó alatt jég. A tányéros felvonók nagyon lassúak a rengeteg emberhez képest. Úgy érzem, ma teljesen feleslegesen mentem el Miskolcról, mert többet várakoztam, mint amennyit síeltem....
dnorbi
27 élménybeszámolót írt
27
5 éve tag
Topik: Jahodna
2019.12.28. 09:54
Sziasztok.
Meg tudnátok mondani, hogy nyitva van-e Jahodna, és vagy Kavecany? Előre is köszönöm.
dnorbi
27 élménybeszámolót írt
27
5 éve tag
Topik: Donovaly
2019.12.19. 12:04
Szia. Tegnap jöttem haza, 2 napig voltam. A Zahradiste 2 pályája megy, egy kis Poma, és a négyüléses felvonó. A gyakorlópályán nem sok hó van, +8 fokban nagyon olvadt. A nagyobb pályán még volt hó, de hamar buckásodott, tapadt, vizes. Nem voltak sokan, ők is többnyire magyarok. Remélem,tudtam segíteni
dnorbi
27 élménybeszámolót írt
27
5 éve tag
2019.12.13. 15:19
Sziasztok. Tudja esetleg valaki,hogy mikor nyitnak?
dnorbi
27 élménybeszámolót írt
27
5 éve tag
Topik: Donovaly
2019.12.08. 20:04
Sziasztok. Arról tudtok esetleg mondani valamit, hogy mikortól lesz több pálya nyitva, illetve mikortól lesz esti síelés?
Köszönöm
következőutolsó
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.