Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Matyi13 által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
Matyi13
3 élménybeszámolót írt
3
18 éve tag
2013.03.11. 19:30
Sziasztok!

Tud valaki arról, hogy milyen rendezvény lesz március 16.án Hirschenkogelen? Valami snow down nevü bingás eseményt láttam a honlapon, de ez vajon mit jelent? Le lesznek zárva pályák? Mi pont azt a napot szemeltük ki Semmering-Hirschenkogel síelésre. Aki tudja, kérem segítsen.
Matyi13
3 élménybeszámolót írt
3
18 éve tag
2009.02.25. 07:49
Szia Stefi05
Mi március közepén megyünk a Falkensteiner hotelba, és nagyon örültem, hogy olyan jó a véleményed róla. Azt írtad, hogy a szobákat már 12 órától el lehetett foglalni, de nekünk a visszaigazolásban az szerepel, hogy csak 15 órától foglalhatók el a szobák. Ezek szerint lehet előbb is menni??? Mi a helyzet az ebéddel, amikor egész nap síel az ember, akkor érdemes visszamenni a hotelba ebédelni?
Matyi13
3 élménybeszámolót írt
3
18 éve tag
2008.09.27. 08:27
Sziasztok,
Okt.23-26.-i hosszú hétvégére tervezünk egy kis síelést Kaprunban, csak attól félek, hogy hatalmas tömeg lesz a gleccservasútnál. Tavaly márc. 15.-én voltunk Mölltalon és annyian voltak, hogy egyszerűen órákig tartott volna, mire feljutunk, ezért elmentunk máshová.
Még sosem voltunk Kaprunon, ezért ha valakinek van tapasztalata, kérem, írjon.
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.