Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

hómacsek által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (89)Időben csökkenő Időben csökkenő
hómacsek
90 élménybeszámolót írt
90
17 éve tag
2011.03.10. 22:42
Fiúk! Nézzetek át a Schladming topicba, tudtok esetleg segíteni?
Előre is köszönöm.
Hómacsek
hómacsek
90 élménybeszámolót írt
90
17 éve tag
2011.03.10. 22:40
Sziasztok. Sürgős segítség kellene!!!
Hajnalban indulunk, 4 sínapra: Schladming, Flachau, Wagrein, Zauchensee a terv. Eddig 4 napos síbérletben gondolkodtam, de most el vagyok bizonytalanodva, hogy Schladmingba is jó-e ez a bérlet, vagy oda másik kell?? A neten képtelen vagyok kiigazodni, de úgy emlékszem 2 éve egy bérlettel ment a dolog.
hómacsek
90 élménybeszámolót írt
90
17 éve tag
2011.03.09. 22:00
Sziasztok. A hosszú hétvégét Ski Amade régióba töltjük.
Azokat kérdezném, akik voltak már az új altenmarkti fürdőben, hogy a honlapjukon látható rafinált csúszda milyen a valóságban? Próbálta valaki innét?
hómacsek
90 élménybeszámolót írt
90
17 éve tag
2011.03.09. 21:52
Kedves Mindenki!
Eleinte szórakoztatott a dolog, jókat röhögtem, vidám perceket töltöttem a Témánál. Most már azonban az egész nagyon szánalmas.
Idézek egy másik topikból, de ide is illik:
"Ahogy a koszlott kóbor macskát sem szabad etetni, mert odaszokik a házhoz és ott fog sündörögni egész nap, éppúgy az ilyen kóbor fikázóknak sem szabad válaszolni, mert akkor "válaszadás" címén itt fogja kiélni a hajlamait a topikban.
NEM SZABAD VÁLASZOLNI NEKI!!!"

Utóirat: Kinek nem gatyája, ne vegye magára.
hómacsek
90 élménybeszámolót írt
90
17 éve tag
2011.02.27. 22:01
Csak lesek, hogy mekkora reklám lett itt csinálva a Holle Anyónak. Sajnos még Eplénybe nem jutottam el, de az biztos hogy ezek után ha eljutok, mindenképpen kipróbálom a konyháját.
A "vitaindító" pedig megérdemelne tőlük valami jutalékfélét.Gratula neki.Erre mondják hogy a visszájára sülnek el a dolgok?
hómacsek
90 élménybeszámolót írt
90
17 éve tag
2011.02.07. 18:14
Számomra is élvezet volt olvasni a beszámolódat,gratula a "kölökhöz"! Megkérdezhetem hogy végül is ki volt az oktató?
Üdv.
Előzmény: (csabor 108406)
hómacsek
90 élménybeszámolót írt
90
17 éve tag
2011.01.10. 21:33
Szia.
Ezt találtam Neked a most hozott sítérképen a tájékoztató szövegben:

"Valamennyi síjegy a Kanzelbahn felvonónál naponta egy felszállítás erejéig érvényes.A Kanzehlbahn-nal történő újbóli felutazási szándékot legkésőbb a Kanzelbahn felvonóval történő völgymenetkor a lift-vagy pénztárszemélyzetnél a Kanzelbahn hegyi állomásán kell bejelenteni."
Előzmény: (snowbiker 103138)
hómacsek
90 élménybeszámolót írt
90
17 éve tag
2011.01.10. 13:19
Teljesen egyetértek Veled. Az oktatónk is végig ezt vallotta, sőt ha belegondolok nem is vitte a gyereket kéknél erősebbre.
A családdal az oktatás után utolsó délután jött el a gyerek boarddal, és bizony nagyon büszke voltam rá, hogy szépen szabályosan a saját tempójában jött velünk.
Tudod, az anyai büszkeség....:)
Előzmény: (minerel 103006)
hómacsek
90 élménybeszámolót írt
90
17 éve tag
2011.01.09. 21:32
Sziasztok Voda 01 és Orsicska!
A gerlitzeni magyar board (sí)oktató elérhetősége:
Reőthy Péter :(+36)30 682 6464
Elméletileg márciusig tartózkodik kint.
Az árait tőle kellene megkérdezni, nem mindegy hogy hányan vagytok (csoport-egyéni?)
Mi a gyerekünknek egyéni(magán) órákat vettünk , tehát egyedül volt. Így óránként 20 Euro volt /a 60 perc. Az egy hét alatt 5 órát tanult így a gyerek, egymás utáni napokon.Teljesen kezdő volt, a hét végére a piros pályákon ragyogóan lejött. Az alapokat jól megkapta, a többi már csak gyakorlás kérdése lesz.
Üdv.
Előzmény: (voda01 102977)
hómacsek
90 élménybeszámolót írt
90
17 éve tag
2011.01.08. 23:03
A mi kevenc hütténk a Prinz Hütte volt, a piros 1-es pálya alján. Dolgozik ott egy kedves szőke magyar lány is.

Tudtátok hogy a pálya aljánál a Kanzelbahnnál meg lehet nézni számítógépen hogy mennyit síelt az ember az nap? Ez nekünk teljesen új volt, eddig még senki nem hívta fel rá a figyelmemet. Jó móka, próbáljátok ki! Itthon pedig (a síbérlet számunk alapján) neten is nézegethetjük visszamenőleg is.

Találtunk egy szuper magyar board( sí) oktató srácot, ha kell valakinek az elérhetőség, szívesen megadom.
hómacsek
90 élménybeszámolót írt
90
17 éve tag
2011.01.08. 23:03
Szia!
Hazaértünk Gerlitzenről.
Síbiciklit sajnos egyáltalán nem láttam, pedig tényleg nyitva tartottam a szememet. Jó utat!
Előzmény: (snowbiker 99287)
hómacsek
90 élménybeszámolót írt
90
17 éve tag
2011.01.01. 22:16
Szia!
Mi tavaly innét választottunk szállást, ha esetleg parasztudvar is szóba jöhet:
https://www.arriach-urlaub.at/bauernhof.php
Előzmény: (kole77 101225)
hómacsek
90 élménybeszámolót írt
90
17 éve tag
2010.12.22. 18:39
Egyszer szilvesztereztem kint, pár éve. 31-én délután már kevesebben voltak a pályákon (Gerlitzen), és január 1-én egész nap nem voltak annyian mint a két ünnep közt.
Mi kis naívak azt hittük, hogy találunk olyan sípályát valahol, ahol éjszaka lehet bulizni, de nem is tudom hogyan gondolhattuk:)))
Villachba mentünk éjszakára, ahol hatalmas utcabál volt, éjfélkor meg akkora tüzijáték (körbe a hegyekbe is) hogy azóta sem láttam akkorát.
Előzmény: (occs 99359)
hómacsek
90 élménybeszámolót írt
90
17 éve tag
2010.12.22. 00:09
Január 2-8-ig leszünk.Ha megjöttünk, írok.
Még egy board oktató kellene a gyereknek....
Előzmény: (snowbiker 99287)
hómacsek
90 élménybeszámolót írt
90
17 éve tag
2010.12.21. 15:38
Szia.
Január első hetében leszek ott, ígérem hogy nyitva tartom a szememet, és majd elmesélem.
Előzmény: (snowbiker 98955)
hómacsek
90 élménybeszámolót írt
90
17 éve tag
2010.12.18. 23:02
Sziasztok!
Január első hetére keresek magyarul beszélő board oktatót Gerlitzenen. Tudtok valakit ajánlani?
hómacsek
90 élménybeszámolót írt
90
17 éve tag
Topik: Hebalm
2010.03.14. 21:58
Ma Hebalmon síeltünk.
Ennyire üres pályákhoz még sosem volt szerencsém, alig volt ember. Pedig minden adott volt ahhoz, hogy kellemesen eltöltsünk itt egy napot. A hó minősége nagyon jó,az elmúlt néhány napban biztos hogy havazott, porhó volt. Délutánra sem lett buckás, volt olyan pálya ahol még délután is a ratraknyomban csúsztunk. A szél változó erősséggel fújt, de nem volt zavaró. Egész nap ragyogó napsütés, 0 fok körüli hőmérséklet.
Pályák: a fekete 6-os és a piros 7-es zárva voltak, a többi üzemelt. A kedvencünk a piros 4-es és az 5-ös volt, melyek számunkra megfelelően hosszúak is voltak.
Aki még nem járt itt, érdemes kipróbálni, 1-2 napra -de nem hosszabb időre.
Előzmény: (hómacsek 86386)
hómacsek
90 élménybeszámolót írt
90
17 éve tag
Topik: Hebalm
2010.03.02. 11:23
Halihó!
Járt valaki mostanában Hebalmon? Milyenek lehetnek a pályák?
hómacsek
90 élménybeszámolót írt
90
17 éve tag
2010.02.20. 21:05
Ma St. Jakobon voltunk síelni.
Kifejezetten ajánlom kezdőknek is, de a haladóbbak is találnak számukra megfelelő pályaszakaszt. Azzal tisztában kell lenni, hogy nagyon kicsi "pályarendszer", igazi családias.
A pályák jól karbantartottak voltak, az egyik sajnos verseny miatt le volt zárva kb. du 3-ig. Amikor vége lett a versenynek, megnyitották és nyilván ez volt a legjobb minőségű. Ez a jobb oldali legszélső volt (a völgytől nézve). A mellette levőn egész nap kevesen voltak, ez egy kicsit eldugottabb helyen található. Itt is sima volt a hó, könnyen síelhető. Nem úgy, mint a bal oldali két pálya felső szakasza. Ezeken teniszlabdányi jégrögök voltak, szinte rázta az embert. Lejjebb haladva javult a helyzet, a meredekebb szakaszon jobb volt a hó.
Az időjárás ma kedvezett nekünk: Tiszta idő, köd nem volt, igaz napsütés sem, egész nap szállingózott a hó de csak nagyon kis pihékben.
Forgalom: sorbanállás semmi, a pályákon nagyon kevés ember.
Összességében szép napot töltöttünk itt, de aki a nagy pálya-rendszereket szereti, az ne ide jöjjön!
elsőelőzőkövetkezőutolsó
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.