Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Mátraszentistván Sípark topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
Pistabácsi
248 élménybeszámolót írt
248
17 éve tag
2012.02.24. 14:32
Ennek a problémának a megoldása az emberek fejében van...azt hiszik, hogy a jegy megvásárlásával jogokat szereznek bizonyos dolgokra. Persze menjen egyedül a felvonón, ha akar, csak akkor használja a tányérost....sajnos a mai világban a kulturált, mások érdekeit is figyelembe vevő magatartás nem divat.....
Előzmény: (Rera 135414)
maci-laci
3532 élménybeszámolót írt
3532
18 éve tag
2012.02.23. 21:00
"Az egykéző csákányozók megint felbosszantottak, s éles megjegyzésemre azt a választ kaptam egy kedves hölgytől, hogy ő megvette a napijegyét, ne szóljak bele, hogyan használja a felvonót"
Az ilyen "kedves" emberek is rátesznek néhány percet a várakozási időre és még háborognak is érte. Nem tudom ki hogyan van vele de, én jobban szeretek csákányozni párosan mert akkor nem húz féloldalasan. Én vagyok hülye vagy az egyedül erőltetők járnak tévúton?
Előzmény: (Rera 135414)
Rera
318 élménybeszámolót írt
318
14 éve tag
2012.02.23. 20:34
TZoliék végül a Kékesre mentek, de köszönjük a rossz időt jósoló megjegyzéseket, mert talán azoknak is köszönhető, hogy a legforgalmasabb órákban is (mértük!) maximum hatperces sor volt. :-) Az egykéző csákányozók megint felbosszantottak, s éles megjegyzésemre azt a választ kaptam egy kedves hölgytől, hogy ő megvette a napijegyét, ne szóljak bele, hogyan használja a felvonót... Erre én felrobbantam, de szerencsére a gyógypedagógiai érzékkel megáldott Robin sporttárs türelmesebben képviselte a köz érdekét... Reggel egyébként csodálatosan kezelt pálya várt, és zárásig élvezhető volt az idővel kicsit kásásodó hó. Köszönjük.
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.