Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Aflenz Bürgeralm topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
Pistabácsi
248 élménybeszámolót írt
248
17 éve tag
2012.03.17. 21:38
Őszintén nagyon örülök, hogy sikerült megszervezned az utat, és jó időben jót csúsztatok.....
Előzmény: (Rera 137464)
mitro
1153 élménybeszámolót írt
1153
16 éve tag
Offtopic: Az üzenet nem tartozik szorosan a témához
2012.03.16. 22:09
Gratulálok, jól megszervezted az utat! Szép nap volt. Tetszik a beszámoló is. :)
Előzmény: (Rera 137464)
Rera
318 élménybeszámolót írt
318
14 éve tag
2012.03.16. 10:50
Tegnap (2012. 03. 15.) itt zártam a szezont egy csodálatos egynapossal. Már reggel erősen olvadt (9.45-kor +7 fok), és 13 órára bizony (Maci-Laci talpas kifejezésével élve) "elanyátlanodtak" a pályák. Akkor kiültünk napozni: a faktorok ellenére ez igencsak meglátszik rajtam.:-) Az utolsó két órában még csúszkáltunk, a 3-as pálya szélső része tartotta magát a legtovább. A helyiek hazamentek, én pedig rájöttem, hogy a kásában a szűzhavazás technikájával jobb vagyok: hátra terhelve kanyarogtam, gyönyörködve a tájban. Három héttel ezelőtt semmit nem láttam a szakadó hóesésben, most csodálatos panoráma tárult elém. Liftzárás után (a sofőr kivételével) megittunk egy-egy pohárnyi forralt bort, és napoztunk még egy kicsit. Az alsó hüttében kérdésünkre azt válaszolták, hogy de bizony, a völgybe csúszás is "es geht". Örömünkre tényleg végig használhatónak bizonyult, szerintem valahogyan juttatnak havat a kritikusabb részekre. A kilátás fantasztikus a negyedórás úton! S megint az ég kegyeltje voltam: tíz perce hazafelé tartottunk, amikor észrevettem, hogy nincs meg a mobilom. Felhívtuk, kicsengett, semmi... Visszakanyarodtunk. S mire újra hívtuk, egy úr felvette, és közölte, hogy most találta a Talabfahrt vonalán, a parkolóban nemsokára minden jót kívánva átadta. Az epizód után újra hazaindultunk. A határtól már nagyon fáradtan beszélgettünk a sofőrrel, hogy figyelme ne lankadjon. A telekocsi itt, a fórumon szerveződött, és ez a csodálatos nap sítársak által az aktivitási játékban nyert és nekünk önzetlenül átadott ingyenjegyekkel valósulhatott meg. Köszönjük a sielok.hu-nak, Pistabácsinak, Kócosnak és BillaBennek!
Kep-003.jpg
Kep-008.jpg
Kep-051.jpg
Kep-050.jpg
A bakancsom elsüllyedt a kásában!:-)
Kep-032.jpg
Kep-025.jpg
Kep-064.jpg
Kep-031.jpg
Kep-061.jpg
Kep-069.jpg
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.