Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Bánkút topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
bibes
58 élménybeszámolót írt
58
11 éve tag
2012.12.01. 12:56
Abban igazad van, hogy a hozzáálláson sok múlik.
Előzmény: (Titi87 144672)
Titi87
21 élménybeszámolót írt
21
11 éve tag
2012.12.01. 12:16
Azért szerintem a Bánkúti vezetőséget a kelleténél jobban leírt egy pár fórumozó! Az igaz, hogy az elmúlt években nem lehetett fejlesztésekről hallani, de az akarással és a szorgalommal sztem nincs gond. pl: mindennapos minőségi pályakezelés, + egy pár gödörből már kimászott a síterep( fákat kicsavaró és felvonókat lezúzó vihar, színesfémtolvajok). Tehát láttam én már rosszabbat is, pedig nemrégóta síelek. Mondok egy példát: tavaly az egyik északkeleti síterepen az alábbiakat tapasztaltam(nem szeretnék nevet mondani): a weboldalukon azt az infót közölték, h a két pályájuk teljes egészében nyitva van, valójában mind2 a feléig volt kezelve, és a felvónóról félúton ki kellett szálni.(pedig vagy 60 cm szűz hó volt felül) Nap közepe felé becsúszunk tesómmal a szélesebb pálya felvonójához, kezelő sehol vagy 20 perc várakozás után adtuk fel és lecsatoltunk, elindultunk a másik pályához partnak felfelé. kb félútról(és fél kilóval könnyebben) csúsztunk vissza mert elhúzott mellettünk a srác a motorossal. Elképzelhetetlennek tartom h hasonló megtörténjen Bánkúton!!! Én nagyon szeretem még nem csalódtam benne.
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.