Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Chopok dél és észak topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
százas
218 élménybeszámolót írt
218
12 éve tag
2020.01.21. 19:19
Nagyon kevés a hó. Van egy kemény jeges alap, erre fújnak esténként havat, amit nem tudnak összedolgozni. Délutánra jégpálya hókupacokkal megspékelve. Holle Anyó megrázhatná!
Előzmény: (Skdenes 207688)
RM
872 élménybeszámolót írt
872
19 éve tag
2020.01.21. 16:27
Szombaton, vasárnap síeltünk Chopokon. A pályák kemények, de rendben vannak. Éleztetni nem árt a lécet az utazás előtt, én néhol csak korcsolyáztam.

Ami meglepő volt, hogy az 1+1 napos jegy 72EU-ra (43+29) jött ki a két napos 84Eu volt. (Pénteken vettem.)

A kiszolgálás jó volt mindenhol ahol ettünk, jó fejek kedvesek vidámak voltak velünk:
- B5 lift alja felett az Északi oldalon a 10-es pálya mellett a legalsó faházas büfében még ajándék Placky-t (tócsi)) is kaptam mert Pacinkyt (palacsinta) kértem, srác így értette. De nagyon jófej volt.
- Breznoban a Barbaricum pizzéria vagy a Hotel Dumbier bárjában is vidáman, kedvesen szolgáltak ki.
Előzmény: (Skdenes 207688)
Skdenes
12 élménybeszámolót írt
12
5 éve tag
2020.01.21. 11:42
Sziasztok,

Milyen a hohelyzet az eszaki oldalon ?
Multheten egy ismerosom mar ki se ment a harmadik napjara, mert ho helyett inkabb jeges volt minden.

Ti hogy latjatok ? Mi 24.en kezdenenk es nem igazan tudom mire szamitsunk. Kopar kavicsos latyakos semmire vagy valami elvezheto boardozasra. Esetleg van most epp kint valaki ?


Elore is koszi
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.