Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Szlovákia
Chopok dél és észak
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSAKCIÓ
Hotel Bystrina - Nyári családi csomag
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
KKy
117 élménybeszámolót írt
117
8 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Chopok dél és észak
2018.02.13. 15:25
Kedves Balázs!

Kicsit több mint két éve használom a Gopass rendszert, de vannak még homályos dolgok. A saját kártyámon kívül öt társkártyám van, ebből 3db szintén több mint két éve, egy darab két hónapja egy pedig 2 hete. A régi kártyákon szezon bérlet van azokkal soha nem volt probléma, de a barátomnak kellett új kártya és a pénztárnál már fényképeset kapott. A feleségem részére 2 hónapja igényelt kártya és rá vásárolt 2 napos túrista jegy az első napon működött, de a második napon nem, így a kinyomtatott igazolással a pénztárnál külön kártyát kaptunk. Ezt sem értettem. Két hete egy barátomnak regisztráltunk saját oldalt és a feleségének társkártyát. Úgy gondoltam, hogy azért nem enged tovább, mert nincs fénykép. Lehet, hogy más oka is volt. Mindkettőjüknek töltöttem fel fényképet és utána sikerült megvenni a napijegyeket és a regisztrációt követő napon a nyomtatott igazolások bemutatásával kaptak ideiglenes kártyát. Azóta megérkeztek a Gopass kártyák is. Számomra néha logikátlan folyamatokkal találkozom, de összességében mindig, mindent meg tudtunk oldani.

üdvözlettel: KKy
Előzmény: (solti 199387)
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.