Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

endre77 által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (272)Időben csökkenő Időben csökkenő
endre77
317 élménybeszámolót írt
317
4 éve tag
2020.12.17. 21:19
Mit ertesz szezonra felujitas alatt!


meg elezni 1x1-re vagy 1x2 re..s tenni ra egy waxot???

Ha ez akkor csonald meg mindkettot es probalgasd amelyik bejon azzal menj!
Előzmény: (Darkosz46 210300)
endre77
317 élménybeszámolót írt
317
4 éve tag
2020.12.14. 17:51
Szia!
100%-ban egyetertunk.A sieles is igeny kerdese.Menyire erdekel idoben,kedvben,..anyagiakban mennyire akarsz belemerulni.

Aztan ahhoz megtalalod..a stilust..pl mogul..slalom-gs..melyho sieles.vagy csak hobbie szinten....

Megnezed hol allsz hova akarsz fejlodni...aztan kiktol akarsz tanulni!
S aztan Hajra le nem terni az utrol.

Ha belemelyedsz..onnet lesz nehez.

De elobb utobb meglatni a fenyt az alagut vegen onnet mar csak szorgalom.

Udv.
Előzmény: (Bubek67 210244)
endre77
317 élménybeszámolót írt
317
4 éve tag
2020.12.13. 21:58
Nalunk 9 kor nyit este 9:30 -ig..persze 5-6 utan mar csak technikazunk sokszor egylabazunk porgunk ..elmegyunk az ugratokra..esetleg mogulra azok is mind segitenek otthonosabban erezzuk magunkat a lecen. Heti 1x 2x sielek 180km egy iranyba nem fogok tiz percre menni!!..Ja hat minden nap edzeni kell de ez nalam eletstilus kerdese..amugy is...En nem vagyok "gyerunk a barba" sielo...mindenki mas...de azzal sincs semmi baj..
Előzmény: (simanias8 210217)
endre77
317 élménybeszámolót írt
317
4 éve tag
2020.12.13. 19:59
Ja igyekszem!..hahaha..
Sosem volt kondi gondom az eletben..megszoktam.
Előzmény: (magnum56 210213)
endre77
317 élménybeszámolót írt
317
4 éve tag
2020.12.13. 15:40
Mekkore eges volt....atrendezni a dobogot a bronzermes mehetett az oltozobe..mindenki eggyel lejjebb..A Sloven srac mondta erezte hogy jol elkapta de azt hitte olyan 10-15 korul lesz...hat nyert...0.22-vel...Gratula Neki!!
Előzmény: (Kis Kovi 210201)
endre77
317 élménybeszámolót írt
317
4 éve tag
2020.12.13. 15:17
Ja hat igen ez nem konnyu dolog!Van az Epleny es a sielok oldala.Sosem voltam meg ott..de gondolom egy ilyen palyat fenntartani futtatni is penzbe kerul...Nem mondom hogy fair vagy nem...csak eremnek ket oldala van..meg hat valljuk be van aki megengedheti van aki nem...Sok szep egzotikus vakacio is draga de azert vannak akik elmennek..oK ODA TETTEK AZ ARUT MELLE AZ ARAT ES AKIK AKARJA VAGY TUDJA MEGVESZI!!!Lehet kicsit elszalltak az arral de az O arucikkuk ok teszik ra az arat..ha nem fog menni ugy is valltoztatnak.

Dobogokon sem voltam de jo barataim meselik igen gyenge a szinvonala a palyank es megis elg szep penzt kernek erte...Lattam video rola hat igen gyenge rovid futam a liftrol ne is beszeljunk!!!DE OTT van aki akar menjen es a tulajnak megvan a joga pent keresni rajta!!
endre77
317 élménybeszámolót írt
317
4 éve tag
2020.12.13. 14:58
En is viszek mindig let lecet meg botot..tort mar el sibotom ..semmitol egy kanyarban..raadasul elg draga jo marka.

ket lecet foleg ha reggel hidegebb van es deltol melgszik a ho kisse megpuhul.

A hidegre waxolom az egyiket reggelre es del fele cserelek a masikon mar ugyis kicsit kopott a wax ,-meg nem is olvados hora valo, igy delutan van jo csuszos lecem megint egesz keso estig kitart...Kivetel ha 5-6 fele megint lehul..akkor vissza az eredetihez.
Előzmény: (magnum56 210199)
endre77
317 élménybeszámolót írt
317
4 éve tag
2020.12.13. 14:47
Szerintem ezt mindenki igy csinalja..!En kinezek egy palyat a palya rendszerben..aztan ahol nincsnek sokan meg eleg jo a ho ott nyomom egesz nap! Nekem eleg egy jo ..legyen feket ,piros..vagy akarmi..8-10 orat el vagyok sosem unom meg mindig van amit csinaljak..En nagyon imadom ha egyre jobban megy valami..
Előzmény: (magnum56 210198)
endre77
317 élménybeszámolót írt
317
4 éve tag
2020.12.12. 16:04
Remelem nem ram gondoltala???hahaha
Előzmény: (Sansovino 210154)
endre77
317 élménybeszámolót írt
317
4 éve tag
2020.12.12. 16:01
Gabor!

Nem tudom milyen konyvet olvastal!!De igazi sielo irta ugy nez ki!!A test megy at a lec felett ORIASI alap igazsag!!S a lec mindig elrol, elre megy sosem talpon..

hogy milyen ,szogeben az attol fugg milyen a ho es a si tudas....De ez igy igaz el valtasnal,-...ha megnezel egy jo videot sosem marad teli talpon elrol-elre fordul!!!Ha ki elemezed kockankent akkor megtalalod azt a pontott ahol egy tized ,szazad masodpercre/tempotol fugg/- talpon van a lec de az csak egy gyors atmeneti allapot..az valosagban nem letezik....Illetve ha letezik akkor az nagyon gyenge kezdo technika vagy szint...


Ha valaki ott tart,- vagy valami miatt ugy tanulta semmi, baj csak arrol tovabb kell lepni.
Előzmény: (simanias8 210159)
endre77
317 élménybeszámolót írt
317
4 éve tag
2020.12.05. 20:10
Imre!

Irtam privat levelet!Ide hosszu lett volna.
Előzmény: (magnum56 209918)
endre77
317 élménybeszámolót írt
317
4 éve tag
2020.11.24. 13:43
Hat igen valltozo..en mely hoban nem megyek buckakon itt ott..foleg szep megturt palyakat szeretek..inkabb jegesebb...mint mely ho.

De ott alert probalod parhuzamosan tartans

Vigyazz a forditasra is par.magyar.forditast.olvastam...iszonyu...
Előzmény: (magnum56 209914)
endre77
317 élménybeszámolót írt
317
4 éve tag
2020.11.24. 11:08
Imre !

Igen ismerem...mindegyik konyve jo..van egy par!O egyike annak par embernek a vilagon aki pontosan tudja mirol nem csak sejti...aztan jovore mast mond..
Előzmény: (magnum56 209911)
endre77
317 élménybeszámolót írt
317
4 éve tag
2020.11.22. 22:18
Egyebkent!

Ron Lemaster: Ultimate skiing


Cimu konyvet olvassatok el ..azt kellen a sok konyvironak..lefordittatni.


Akkor mindenki hozza ferne 100%-os siinformaciokhoz ami kellene nekik!!A silec bakancs valasztas, beallitas mogul,melyhavas ,versenysieles...stb..stb..kepek technikak..szerintem aki nem beszel angolul is eleg jol megerti rengeteg kep abra van benne!!

Az helyett hogy barki konyvet ir ketes tudassal/talakoztam szemelyesen is ilyen csoda pokokkal..fogalma nem volt a sielesrol..ezen a szinten!!!/..de konyvet ir....


Szoval ha ehhez hozza ferne a nagykozonseg akkor nem kellen filozni..hu..vajon igy...vagy huu vajon ugy...legalabb megertenek pontosan mit kell,kellen csinalni!!

A legjobb dolog amikor valamit tanulsz es megerted minden mozdulat lenyeget ..azt hogy meg tudod-e valaha csinalni az egy dolog ido,tehetseg,penz..stb kerdes!!!De legalabb tudod mit akasz csinalni..na ez a nehez eljutni ,megtalalni a helyes hirforrast...Itt is tele van a hegy mindenhol mesteredzokkel...Isten ovjon tole meg!!!!
Előzmény: (endre77 209897)
endre77
317 élménybeszámolót írt
317
4 éve tag
2020.11.22. 22:06
WEber Ferenc!


Hogy mennyire igazad van..rengeteg ember konyvet ir magyaraz egyetemi szinten es kozben fele zagyvasag!!S nem is ugy van..Sajnos ez mast sportban is ugy van foleg Magyarorszagon..nem lehet egyszeruen siman elmondani mert akkor tul egyszeruen megertik.....Kell egy nem letezu misztikumat keriteni kore..-Pedig meg ha jil magyarazzak is nehez jol megtanulni igen sok ido es elhivatottsag ill.szeretet kell hozza!!!Magyarorszagon szeretik a papirt lebegtetni papirom van,vizsgam van....az hogy ert hozza az mas teszta ..NEM CSAK SIELEROL BESZELEK!!!
Előzmény: (WéberF 209891)
endre77
317 élménybeszámolót írt
317
4 éve tag
2020.11.19. 02:58
Fezso!

A rendes szobakerekpar az nem er semmit de a spinner szoba kerkpar az igen az nagyon jo!!!!
Előzmény: (endre77 209851)
endre77
317 élménybeszámolót írt
317
4 éve tag
2020.11.19. 01:45
Fezso!


Szerintem nem azert eltero a velemenyed az Ocseddel mert amerikaban el..


Ami e gepet illeti igen probaltam volt a Skiers'Edge gepem par het utan eladtam,aztan kesobb probaltam egy baratomet az mar a 4es tipus volt..ugyan olyan semmit ero...Csak strapabirobb nem szakad el olyan gyorsan a gumi szij rajta!

Kezdo sielo leven megvettem ,- aztan eladtam kesobb..rajottem semmit sem er NEKEM!!Sielesben semmit sem er sot karos technikailag!Miota ertem hogy akarok sielni azota teljesen ertektelen..nem sielk jol ..szerintem sosem fogok ugy ahogy szeretnek!/PEDIG KEMENYEN DOLGOZOK RAJTA/..CSAK KICSIT IGENYES VAGYOK...De lagalabb ertem mit hogyan akarok pontosan!Ellentetben a legtobb emberrel es oktatoval is azert van a sarkossag nem sokan probalgatjak hogy kellene en pontosan tudom de megcsinalni az nem konnyu sok melo es odafigyeles de levezem...maskent en nem csinalok semmit..Vagy jol vagy sehogy!!Magan eletem munkam szorakozasaim...stb..stb.Ezert vagyok sarkos..

A padloszonyeg sieles az ugyanaz azzal a kulombseggel teljesen kezdo legalabb megtanul mozgo csuszo dolgon stabilitast felepeiteni!!!ENNYI!!!!Nem tobb nem kevesebb!!

Itt ezen a sielo gepen mit tanulsz jobbra balra mozogsz a labaiddal..de valojaban nem jobbra balra mozogsz hanem atdobod magad hegyrol lefele!!Tejesen mas!!ha ez a hulyeseg berogzodik..jo szerencset ahhoz hogy elfelejtsd!!

Amin peldaul dolgozom kemenyen a kanyar vegen hatraulo helyzetbe kerulsz..s onnet atdobod at magad lefele a lejton..beguggolasbol kulso labra terhelve kiegyenesedik az egesz tested es kulso labad..ugy kerul teljes terheles a kulso lecre...gyakorold ezt gepen..

Meg meg rengeteg mas dolog is!!!rogyasztott terdekkel tekeregni meg rangatozni hat ha valakinek ez fejlodes akkor hajra ..neki kell ugrani!!

Fizkai felkeszules az pedig ha sokat sielsz kell de nem ilyuen gepekkel!

Gepekkel- gepek nelkul, kondi teremben?- otthon edzovel ,magadban..kell egy jo programm amihez ragszkodsz igeny szerint s akkor lesz kondi a sieleshez.Okos jo gyakorlatok szemelyhez igenyhez tuningolva!

Mintha valaki heti egyszer akar focizni..meccset jatszani de mar 50-60 eves ..s panaszkodik meccs utan holt faradt mar nem birja!!!Erre en megkerdeztem hanyszor edzel egy heten ..mire O egyszer sem...-ere En Te viccelsz azt akarod csinalni 50-evesen amit 20-evesen sem csinaltal ??14-15 evesen heti 4x jartunk edzesre hogy meccset jatsszunk hetvegen..akkor most???

Szoval itt a sarkossagom En nem azert vagyok sarkos mert mert jartatom a szamat hanem mert ugy elek amirol beszelek azt csinalom!!!!!


Udv Endre
Előzmény: (fezso6 209850)
endre77
317 élménybeszámolót írt
317
4 éve tag
2020.11.18. 21:35
Nekem megvan a sajat velemenyem errol!


Ha valaki igen lusta es nem tudja magat ravenni edzesre..s ez a sizesre emlekezteti..hat akkor ertem valamivel raveszi magat!!

Sokkal jobban fel lehet keszulni megfeleloen osszeallitott gyakorlatokkal!/szemelyre szabva!!/..De az a legjobb ha a fizikai allapot fenntartasa az eletstilus nem divat...

Hogy mennyit segit a sielesben??szerintem semmit ..

Ettol talan meg a padloszonyeg is jobb pedig az sem sieles de ott legalabb valami egyensulyerzek fejlesztes van
Előzmény: (admin2 209848)
endre77
317 élménybeszámolót írt
317
4 éve tag
2020.11.17. 23:19
Irom privatban!..Remelem ez nem serti senkinek sem a semelyiseget!
Előzmény: (magnum56 209841)
endre77
317 élménybeszámolót írt
317
4 éve tag
2020.11.16. 20:45
Szia 34 eve.
Előzmény: (magnum56 209825)
elsőelőzőkövetkezőutolsó
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.