Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Magyarország
Eplény Síaréna
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Hotel Szarvaskút - Bakony: Az eplényi sípályához legközelebb eső wellness szálloda
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Vis Major
31 élménybeszámolót írt
31
14 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Eplény Síaréna
2010.01.26. 12:47
Kedves Kőhalmi!

Alakul ez a dolog, lassan kezd hasonlítani egy építő jellegű kritikához a megnyilvánulásod...
A személyes szubjektív véleményeddel az a gond, hogy a rándult vállad fölötti idegességedben fogalmaztad meg, ami miatt te megharagudtál az Eplényi pálya üzemeltetőire, és a mai napig ez sugárzik a hozzászólásaidból. Halkan kérdezném meg, hogy ha a csúcsforgalomban egy barom hátulról meghúzza az autódat, akkor arról az út kezelője tehet, maga az aszfalt, vagy az a barom, aki hátulról belédment? Mert az első beírásodból nekem az derült ki, hogy valaki hátulról elütött téged a pályán, úgy, hogy nem is láthattad előre, és ezen felháborodva most mindenki hibás, csak aki elütött az nem, legalábbis ilyet tőled eddig nem láttam. Az általad említett pályatérképek szerintem ugyanúgy behúznak több pályát egy nyomvonalra MSZI-n, mint Eplényben, nyilván a helyi adottságok mások. Egy csomó általad felvetett problémát már többszörösen kitárgyaltunk itt a fórumban, de te vagy nem olvastad, vagy nem akarod észrevenni, erről szerintem megintcsak nem Eplény tehet. Azt gondolnám, hogy ha esetleg az üzemeltetők mondjuk 1000 főben maximálnák a pályára engedett tömeget, akkor meg az lenne a baj, hogy mire odaérsz, addigra nem engednek be. Egyébiránt a pálya oldalán megtekinthető a hóágyúzási menetrend, ebből is ki lehetett volna következtetni, hogy a négyülésesen sor lesz, mert az 1-es melletti csákányosnak csak az alsó szakasza üzemel, ugyanis nyilván a pályák behavazása volt a fontosabb, mint annak a felvonónak a beüzemelése, ami párhuzamosan visz fel a Sólyommal. Nincs azzal baj, ha szerinted Eplény szűk, csak miért kell ezt lépten-nyomon hangoztatni, pláne gúnyos hangnemben, ahogy az elején tetted. Kezdetnek tessék tudomásul venni, hogy minden terepnek megvannak a maga problémái, amin vagy tudnak változtatni, vagy nem, de a rajtuk kívül álló okokat az üzemeltetők hibájaként feltüntetni szerintem nem etikus.
Ha valóban profi síelő vagy, akkor nyilván fel tudod mérni egy pályatérképből, hogy mire számítsál, hol fog tömörödni a nép, a webcamon meg láthattad előre a pálya szélességét. Ha te ennek ellenére úgy döntöttél, hogy elmész, akkor ne már a pálya legyen a hibás, hogy olyan amilyen, és téged elütött valaki.


peace
Előzmény: (Kohalmi 81847)
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.