Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Magyarország
Dobogókő
síterep infó oldal
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Tfanfan
6 élménybeszámolót írt
6
12 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Dobogókő
2012.02.15. 17:54
Azért annyira tudok síelni, mint a magyar síelő társadalom átlaga, ezt állítom. Egyetemista koromban volt először léc a lábamon, kb. 25 éve, és ugyan 7-8 év teljesen kimaradt a síelésből nálam, a fennmaradó 17-18 évben átlag évi 10 napot síeltem én is, tehát olyan 170-180 napnyi síelési tapasztalat van a hátam mögött, és azt is állítom, hogy minden jól elkezelt piros pályán gond nélkül lejövök, feketén is (igaz ott már lassabban némi üggyel-bajjal). Tulajdonképpen, ha a fenti írásomból a profik átérzik az ellentmondásokat, de az amatőröket/kezdőket elriasztja a múlt vasárnapi helyzet, akkor azt mondom, hogy ez abszolút reális, és egyáltalán nem ártott egy objektív összképhez a hozzászólásom, annak ellenére, hogy az 50 cm lehet, hogy bizonyos körülmények kedvező egybeesése esetén 30 cm is lehet. Amúgy ma tényleg jelentős mennyiségű újabb hó hullott legalább is Pesten, tehát remélhetően a Pilisben is sokat javult a helyzet, illetve sokat fog javulni az elkövetkezendő napokban.
Előzmény: (Chopoker 134494)
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.