Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Síelésünk kivesézése

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Joci
461 élménybeszámolót írt
461
17 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Síelésünk kivesézése
2011.04.01. 06:15
Igen, Lackó! Tudom, hogy támasztottuk a Kopralpei hegyet szorgalmasan. (Ezért nem is omlott még le :) és persze ezért jövőre is megtehetjük :) - na ezt csak a móka kedvéért -
A támasztott lendületeknek hála meg is jött az eredmény. Bizton állíthatom nem csak nálam mutatkozott, hanem az egész csoportnál.
És most megvilágosodván kimerem mondani én is völgytámaszt nem tanultunk. Ezt gondolatban jeleztem Ozsinak is, hogy értetlenül állok annak a kanyar kezdetnek a megindításával.

Csak szerettem volna tisztán világosan látni a szitut, ami evvel kapcsolatosan felrepült köztetek.

Bár tudom, hogy az esetemben kicsit szigorúbbal nézted mindig a mozdulatokat (mozgásomat), de ha nem így lett volna akkor az előre lépés is elmaradt volna a carving terén.
De kár, hogy videó arról nem készült amikor már ráéreztem, hogy mit is kell másképp csinálnom.:( Volt egy - két jó köröm. Szerencsére fotót készítettél róla és azok talán még beszédesebbek is. (hisz tudjuk a fényképező a legjobb TÉNY FÉKEZŐ.) :)

Üdv:
Előzmény: (Lackó 116951)
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.