Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Szlovákia
Chopok dél és észak
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSAKCIÓ
Hotel Bystrina - Nyári wellness csomag
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Fazzoletto
537 élménybeszámolót írt
537
19 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Chopok dél és észak
2007.02.11. 21:14
teljesen végig sem olvastam amit írtatok, mert nekem totál pozitív tapasztalataim voltak. annak ellenére, h alig egy hónapja a híres neves összehasonlítási alap hochkaron voltam. ez tetszett! egyszerűen imádtam a 6os ülőstől induló piros 11-est, mert alig ment valaki rajta, rengeteg hó, és nagyon hamar elszállós hókupacok lettek rajta, lehetett rajta technikzni 1000-el. az erdei gyönyörű volt, bár lehet én vok a béna de lecsatolás nélkül egyszer sem sikerült végigcsúsznom rajta. a 6os alatti sáv fantasztikus! a kabinos télleg poénos, de amúgy is egy libalegelő, szval hanyagoltam. a 4ülésesekről: örülök, h nem csak én vagyok annyira ügyetlen, hogy egy ollieval jöttem ki belőle, lecsatolva, természetesen nagy bukással:D csak úgy röhögtek a síelők:D de úgy láttam nekik is gondot okozott. boardost pedig szinte nem is láttam rendesen kiszállni belőle. na mind1, halálfélelem megvolt. a fekete volt a legjobb (6-os) egyetlen lélek nem volt rajta. bár 1-2 kő talán volt, de kikerülető. a 12-es nagyon durva volt. röviden szóval xar. sok kő, szemét, és halványbarna SÁRral kevert hó. és ráadásul tiszta víz. de ez egy. a többi sztem jó volt. bár nekem volt egy köves bukásom, nyakra. (nemtom hogy oldottam meg) de a kanyart terveztem oda nagy sebességnél, ahol látom, h előttem egy kitúrt szikla, kb 3x akkora mint az öklöm. nah mondom nem poén, és úgy döntöttem, visszaállok a kanyarból, de mögöttem épp bucka volt, leakadt az él, bummmm köbö 2 métert repültem és további 20at csúsztam hanyatt. bevertem a vállam, a fejem (persze bukóban) és a nyakam. zsibbadtam rendesen. de sztem kicsit túl sok a rossz, amit mondtok. én imádtam a helyet, tuti vissza is fogok még menni egyszer!
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.