Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

bertazs által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (107)Időben csökkenő Időben csökkenő
bertazs
107 élménybeszámolót írt
107
11 éve tag
2021.02.03. 08:22
Köszönöm, ezt jó tudni. Dél felől már a google is adott útvonal tervet, Val d'Allos-La Foux-ra tervezve. Így sajnos jóval hosszabb az út. A Via Michelinnel tervezve 1390 km, 14 óra.
Előzmény: (Egér 64 211326)
bertazs
107 élménybeszámolót írt
107
11 éve tag
2021.02.02. 19:40
Köszi, hogy utánanéztetek. Én végül a Via Michelin-nel készítettem egy útvonal tervet, az simán működött. Budapesttől 1261 km, 13 óra 27 perc. De ahogy a mai híreket nézem fölösleges tervezgetni :(
Előzmény: (zadmin 211316)
bertazs
107 élménybeszámolót írt
107
11 éve tag
2021.02.01. 00:45
T. Szerkesztők!
Szeretném jelezni, hogy a Franciaországban fekvő Pra Loup síterepnél nincs feltüntetve a Budapesttől való távolság. Ha pedig mondjuk a közeli Sauze sítereprtől szeretnék útvonalat tervezni Pra Loupra, nem talál autós útvonalat az útvonalkereső. Nem egy nélkölözhetetlen dolog, csak furcsállottam. Ha esetleg javítható megköszönöm.
Üdvözlettel, Zsolt
bertazs
107 élménybeszámolót írt
107
11 éve tag
2021.01.21. 12:42
Egy dolog azonban nagyon zavart. Az emberek felelőtlensége. Szerencsétlen alkalmazottaknak folyamatosan a renitens maszk ellenesekkel kell küzdeni, kérni, fenyegetőzni. Udvariasan és tisztességel próbálnak helytállni. Sajnos sokan és főleg a fiatalabb korosztály (tisztelet a kivételnek) nagyon menő dolognak tartja, csakazért sem hordani a maszkot. Ez a laza, qrva menő vagyok, majd én megmutatom mentalitás (mint mondjuk 14 évesen dohányozni) nem csak a fertőzés miatt aggályos, hanem ha a képek alapján ennek híre megy a médiában (már pedig egyre inkább híre megy), hogy emberek egymás hegyén hátán maszk nélkül tömörülnek a sípályán a felvonóknál, akkor azt kockáztatják ezzel, hogy egyszercsak rendeletileg lefujják az egészet (mint pl. Szlovákia) és akkor sok síbaráttol veszik el a lehetőséget, hogy legalább itthon hódolhassanak szenvedélyüknek. Ezt nem fogják fel sajnos ezek a szabályokat, mindent és mindenkit semmibevevő emberek. Ha ezeket a feltételeket valaki nem tudja, vagy nem akarja elfogadni, akkor ne menjen oda.
bertazs
107 élménybeszámolót írt
107
11 éve tag
2021.01.21. 08:30
Teljesen egyet értek Sörapuval. Ha az ember tudja nagyjából mire számíthat és ahhoz igazítja elvárásait, akár jól is érezheti magát. Mi 9-re értünk a parkolóba, addigra már jó sok autó összegyült. A pénztárnál a sor aránylag gyorsan haladt, kb. 10 perc után már bérlettel a zsebben öltöztünk. Az első két csúszás után még az ülősnél sem kellett várni, de folyamatosan romlott a helyzet, miközben fél szemmel már a csákányost lestük mikor indul, mert fél 10 körül megkezdték az előkészületeket. 10 körül, amikor már 10 percnél is hosszabbra nőtt az ülősnél a várakozás megnyitották a csákányost. Következő csúszás végén már oda álltunk be. A megváltónak gondolt csákányos sajnos annyira azért nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket és nem csökkentette jelentős mértékben a várakozási időt, de legalább nem növekedett, annak ellenére, hogy folyamatosan érkeztek a sítársak a parkolóból és emiatt egyre többen lettünk a pályán. Sajnos közben a csákányos folyamatos műszaki gondokkal küzdött, rengetegszer leállt, vagy ha kiesők miatt meghállították, az istennek sem bírták újra indítani. Három alkalommal több mint 10 percig küzdöttek a jobb sorsra érdemes kezelők, akik előtt le a kalappal. Szerencsére az emberek nem türelmetlenkedtek, nem zugolódtak, békésen beszélgettek, viccelődtek a várakozás közben. Volt azért egy érdekes helyzet. Amikor már mintegy 10 perce vártunk a csákánynál és 2 párost követve már a beszállás következett volna, megint leállt a cucc. Miután többszöri próbálkozásra sem sikerült elindítani, közölték, hogy ez most hosszabb szünet lesz, akár 15 percnél is, így megnyitották a terelő hálókat, hogy aki akar csússzon át az ülős aljába, ahol ekkor már majd' a kanyarig állt a sor, viszont a föntről a kb. sor közepére érkezőket egy alkalmazott a sor végére irányította. Na itt azért már többeknél elszakadt a cérna, hogy a fönti 15 perces várakozás után még 20 percet kelljen várni az ülősre. A helyzetet végül az oldotta meg, hogy hál' istennek mégis el tudták indítani a csákányt, így akik lecsúsztunk az ülőshőz visszamásztunk a csákányhoz. Itt szerencsére már nem küldtek a sor végére.
Végül is korábbi Eplényi tapaasztalatok és a különböző fórumokban olvasottak alapján azt kaptuk amire számítottunk sok ember, sorállás, de a pályák reggel jók voltak, bár az éjszakai melegedés miatt a meredekebbekre már nem küldték rá a ratrakot és a sok emmber, meg az enyhe idő miatt gyorsabban is romlottak, buckásodtak vizesedtek, de azért megfelelő tudással végig élvezhetőek maradtak. Ment mindhárom hóágyúzható pálya, az elviteles hüttében csodamód nem volt sor, a forralt bor nagyon finom volt (2dl 700 ft), 1500 ft egy hot-dog 1900 egy hambi. Mi barátaimmal tegnap tényleg jól éreztük magunkat. Bár egy külföldi síterephez mérten nem sokat csúsztunk (applikáció szerint 22 perc) 5 óra ottlét alatt, de jókat beszélgettünk és egy gyönyörű, szinte alpesi, havas tájon a friss levegőn a szabadban múlattuk az időt kedvenc hobbinknak hódolva, nem pedig a négy fal között aszalódva.
bertazs
107 élménybeszámolót írt
107
11 éve tag
2021.01.21. 06:18
Szerintem a tulajdonosok álmukban sem gondolták, hogy valaha is ekkora tömegek lesznek itt. A covid és az utazási lehetőségek megszűnésére nem gondolhattak a korábbi években. A csákányos és a 4-es ülős alaphelyzetben elégségesnek bizonyulna, de ez most egy rendkívüli helyzet. Mondjuk azért a csákányos karbantartására biztsan lett volna lehetőség, mert tegnap is elég sokszor megállt ilyen-olyan műszaki okok miatt. Meg a csákányok is elég foghíjasak. Nagyobb beruházásba ezen a téren meg azért nem fognak belevágni, mert a helyzet rendeződésével itt is visszaáll az alaphelyzet, valamint oly sokan szereztek most rossz tapasztalatot, hogy választási lehetőség esetén sokan messze elkerülik majd MSZI-t.
Előzmény: (magnum56 211030)
bertazs
107 élménybeszámolót írt
107
11 éve tag
2021.01.14. 19:53
Nagy. Ha 9-re odamentek fél 10-től lehet egy aránylag jó másfél-két órátok, mert az embetek hétvégén nem szeretnek korán kelni, de utána biztosan nagyon sokan lesznek.
Előzmény: (Skdenes 210844)
bertazs
107 élménybeszámolót írt
107
11 éve tag
2021.01.14. 09:06
Tegnap még nem volt. De ez különben sem nagy visszatartó erő azoknak, akik nem a tudás szintjükhöz választják meg a sebességet.
Előzmény: (TZoli 210842)
bertazs
107 élménybeszámolót írt
107
11 éve tag
2021.01.14. 06:17
Mióta átadták az ülős felvonót, azóta necces az a rész. Ha nem változtatnak valahogy rajta ez egy örök probléma lesz, főleg amikor sokan vannak, különböző sí/snowboard tudással + kis gyerekek. Ilyenkor elég veszélyes ez a szakasz. Én már láttam itt nem egy ütközést, vagy nagy esést. Reméljük a Sípark tulajdonosai is belátják ezt előbb-utóbb.
Előzmény: (magnum56 210834)
bertazs
107 élménybeszámolót írt
107
11 éve tag
2021.01.14. 06:02
Köszi a jogos észrevételt, igazad van. Én nem számoltam utána, csak szolga lelküen leírtam amit az applikáció mutatott, de hidd el tényleg nem kellett 1-2 percnél többet várakozni, egy-két alkalomtól eltekintve (pl. 5 perces leállás). Az eltérés abbol adódhat, hogy az applikáció mindent várakozásnak vesz, ami nem sielés, vagy felvonózás, így valószínüleg beleszámolta azt is, amikor 1x bakancsot állítottam, 1x fotóztam ill. telefonáltam, 2x ittam, valamint a bérletem lejárta után 20 percet egy ismerősőmmel beszélgettem és csak a kocsihoz felérve állítottam le az applikációt. Ez abbol is látszik, hogy 3 óra 55 percet mért a telefon, miközben csak 3 és fél órát síeltem. Ezért valóban, jobban végiggondolva a dolgot tényleges sorban állással, kevesebb mint 1 órát töltöttem.
Előzmény: (esslegg 210838)
bertazs
107 élménybeszámolót írt
107
11 éve tag
2021.01.13. 19:12
***Friss infó!***
Hamarosan már interneten regisztrálni kell, mert korlátozva lesz a kiadható belépők mennyisége. Még pontosabbat nem tudok, de figyelje mindenki a síparkos felületeket.
bertazs
107 élménybeszámolót írt
107
11 éve tag
2021.01.13. 19:07
Tegnap végre megnyitott Mátraszentistván. Egy ismerősöm viszont megsúgta hogy inkább ma menjek, mert mára a 3-as pályát is megnyitják. Szerencsére nem tévedett. Reggel 8 előtt néhány perccel indultam a IV. kerületből és Pásztó felé, 1 óra 10 perc alatt ott voltam. A felső parkolóban 9 óra után pár perccel már szép számmal voltak kocsik, de a pénztárnál még nem volt hosszú a sor, így gyorsan megvettem a bérletet és csak utána öltöztem be. A pénztár ugyan 9-kor nyit, de a felvonók sajnos csak 9.30-kor indulnak, így volt időm nyugodtan készülődni. Mivel délután dolgom volt csak fél napos jegyet vettem, ez 9.30-tól 13 óráig, 3 és fél óra időtartamra 7000 ft + 1000 ft a kaució, amit csak kp-vel lehet rendezni. Sajnos 4 órás jegy nincs, csak 3 órás 6500-ért. A délutáni (13-16.30) szintén csak 3,5 órára jogosít. Viszont minden jegynél van tíz perc türelmi idő, ha valaki mondjuk 13.01-re ér a felvonóhoz. Jó ötlet volt a jegyvásárlással kezdeni mert mire elkészültem már méretes sor kígyózott a pénztárnál. Én viszont indulhattam a pályára.
A pálya: na az tökéletes volt! A frissen ratrakolt és nem annyira keményre kifagyott és letömörített (mint Eplényben) műhó alapra az éjjel néhány centi porhó hullott! -4 fok szikrázó napsütés és kis szelecske, ami még nem zavaró, szóval álomszerű körülmények fogadtak. Mindkét nyitva lévő pálya tökéletes volt és a fél nap során sem romlottak jelentősen, csak az ülős felvonó aljához vezető utolsó szűk kanyar jegesedett ki hamar, jobb oldalán pedig méretes bucka alakult ki. Ez az utolsó rész a felvonó előtt sajnos nincs jól kitalálva. Majd' minden pálya oda érkezik, sokan elég nagy tempóval, a kezdők meg próbálnak túl élni. Most szerencsére a pályákon eloszlott a nép és nem alakultak ki veszélyes szituációk. A liftnél sem kellett várni, ahogy megérkeztem lendületből csúszhattam is be a kapun. Mondjuk 11 után már időnként kialakult 1-2 perces sor, de míg ott voltam ennél hosszabban nem kellett várakozni egy esetet kivéve amikor valami miatt mintegy 5 percre megállt az ülős felvonó. Egyébként nem csak a 4-es ülős járt, hanem ment az 5-ös pálya (4-es felső része) melletti csákányos és a kis tányéros (a hüttétől induló). Apropó hütte: csak elvitelre működik, de én nem vettem igénybe erre a rövid időre. Gondolom nem sokáig lesz ez az áldásos állapot, mert egy lift kezelő mondta, hogy már tegnaphoz képest is dupla annyian vannak, de ez még szerencsére nem ment a síelés rovására. Ma 3 és fél óra alatt 26 kört tudtam csúszni, 40 percet síeltem, majdnem két órát felvonóztam (27 menet), és 1 óra 25 percet várakoztam, így egy kör 270 Ft-ba került. A hétfői eplényi túrához képest ez most jóval kedvezőbbre jött ki. De ne nagyon reménykedjünk, hogy ez sokáig így marad.
bertazs
107 élménybeszámolót írt
107
11 éve tag
2021.01.13. 17:23
Igen itt is ugyanúgy sorba kell állni hogy megkapd az online megvett, bérleteket és a kauciót pedig csak kp-vel lehet rendezni, valamint itt is csak két pénztár üzemel.
Előzmény: (Viri 210811)
bertazs
107 élménybeszámolót írt
107
11 éve tag
2021.01.13. 17:18
Tényleg érthetetlen, hogy a csákányost miért nem indították be, pedig a nyomvonalán van hó. Már két hete is jó lett volna az iskolai szünetben.
Előzmény: (Bubek67 210812)
bertazs
107 élménybeszámolót írt
107
11 éve tag
2021.01.13. 17:14
A bevezető út az erdészet tulajdona ez tényleg nem az ő hibájuk és korrekten kommunikálva volt. Viszont a reklámfilm forgatás...Azzal már vannak fenntartásaim.
Előzmény: (bouquetk 210805)
bertazs
107 élménybeszámolót írt
107
11 éve tag
2021.01.12. 13:39
Telefonálj oda mi a helyzet. Amikor nem tudtunk online foglalni a korábban leírt okok miatt mi is telefonon érdeklődtünk és mondták, hogy menjünk nyugodtan és bár sokan voltak, kaptunk bérletet. Ha nyitásra odamész biztosan kapsz jegyet foglalás nélkül is. Szerintem ezt az 1500 főt hétköznap tuti neméri el a létszám egy időben, de korán érdemes menni, már csak a pálys minősége okán is.
Előzmény: (Juhééé 210775)
bertazs
107 élménybeszámolót írt
107
11 éve tag
2021.01.12. 12:43
Bízva abban hogy az iskolai szünetben tett látogatáskor tapasztalt hosszú sorbanállás után - tényleges hétköznap lévén + az azóta bevezetett létszám korlátozás miatt javult a helyzet, tegnap (01.11. hétfő) újra Eplény felé vettük az irányt egy barátommal most gyerekek nélkül. A sípálya, a környéken folyó vadászati tevékenység miatt csak délben nyitott így részben örültünk, mert nekünk sem kellett korán kelni de azért volt bennünk egy kis félsz hogy így azért többen lesznek, mint mondjuk hétfő reggel 9-kor. A fenti parkolóba érkezve 12-kor már alig volt hely, az alkalmazottak rádión egyeztetve irányították a folyamatosan érkező autókat a még itt-ott előforduló szabad helyekre. Hát nem épp a pénztár tőszomszédságában sikerült megállni :).

Bár online szerettük volna a jegyet megváltani de az internetes jegyvásárlás számunkra nem lett opció, ugyanis online nem lehet szép kártyával fizetni. Már az is érdekes, hogy csak 4 órás vagy egész napos jegyet lehet venni (2- v. 3 órásat nem). Gyors öltözés és sietve beálltunk a pénztárhoz vezető sorba, ami már a lépcső alján a büfé előtt kígyózott. 20 perc sorban állás után sikerült bérlethez jutnunk. Nem igazán érthető, hogy a mosdó épületében lévő lenti pénztárnál miért nem lehet jegyet is váltani, vagy legalább az online vásárolt bérleteket kiadni, hogy azok ne a jegypénztár sorát növeljék, akik már kényelmi díjat is fizetve megvették a jegyüket.
A pályán az iskolai szünetben tapasztaltakhoz képes jóval kisebb sorokat kellett kivárni. Sokkal kevesebb volt a gyerek és a felvonó folyamatosabban haladt kevesebbet kellet megállítani vagy lassítani. Valahogy most a sor is gyorsabban haladt. Míg a múltkor 4 óra alatt 10x tudtunk lecsúszni addig most 15 csúszást abszolváltunk. Ez még ugyan mindig elmarad attól mint egyszer egy esti síelés alkalmával, amikor szinte csak mi voltunk a pályán, 3 óra alatt 16x tudtunk lejönni. Ha valaki szereti a statisztikát: az iskolai szünetben 10-et csúsztunk, netto 20 percet síeltünk 1 órát ültünk a liften és jóval több mint 2 órát várakoztunk. Most 15 menet, 30 percet csúsztunk, másfél órát lifteztünk és kicsit több mint másfél órát várakoztunk. Míg a szünetben a 4 órás felnőtt jegyárral 890 ft-ba - addig most a kedvezményesebb hétköznapi árral (7500 Ft/ 4 óra) 500 Ft-ba került egy csúszás.

Volt még egy érdekes szituáció. Valamikor fél öt magasságában a liftből kiszállva látjuk hogy üres a pálya és mindenki fent az induló ponton áll. Mint kiderült két jobb sorsra érdemes alkalmazott azt az utasítást kapta, hogy ne engedjenek senkit lecsúszni mert reklámfilm forgatás van a pályán. Érdeklődésünkre elmondták hogy úgy tudják pár percről van szó, de rádión felszólnak ha mehet a nép. Jó 5 perc után még mindig semmi. Az emberek meg csak gyűltek. Zsebükben ugye a nem olcsó bérlettel statisztáltak a filmforgatáshoz. Már éppen kezdtek a régebben ott állók zúgolódni amikor két kisfiú kiszállva a felvonóból rögtön neki indult, hiába kiabált az apjuk utánuk hogy álljanak meg ők csak mentek. A két srác is kiabált utánuk, hogy még nem szóltak, mások meg utánuk indultak hogy megállítsák őket de ezt meglátva a hátul lévők meg azt gondolták hogy lehet menni és mindenki nekiindult.

Végül néhány szó a pályáról. Csodás napsütéses szélcsendes idő fogadott tökéletes -4 fokkal. Nyitáskor a pálya a megszokott tökéletes formában, hibátlan műhó, szépen kifagyott tökéletes alappal. Később fent kicsit buckásodott az alsóbb részeken előkerült a jeges alap. Ahogy kicsit romlottak a fény viszonyok jobban oda kellett figyelni. Sajnos a világítást elég későn kapcsolták fel és 2 csúszás közben szinte semmit nem láttam a pályából sötétben szemüvegben, mivel egész nap mentek a hóágyúk. Az egyik csúszásom alkalmával olyan érzésem támadt mintha géppuskával taroltak volna le mindenkit előttem mert vagy 10-15 snowbordos és síelő feküdt szanaszét a pályán, vagy esett el épp akkor, alig tudtam kikerülni mindenkit.
Hát ilyen ez az Eplény!
bertazs
107 élménybeszámolót írt
107
11 éve tag
2020.12.28. 18:57
Miután hírét vettük, hogy tegnap újra kinyitott az eplényi sícentrum, úgy gondoltuk gyermekeimmel, hogy az újabb melegfront érkezése előtt síelünk egy jót mivel már nagyon ki voltunk éhezve. Hát nemcsak mi gondoltuk így. Ilyenkorra már túl szoktunk lenni minimum egy ausztriai csúszáson. Jobb híján már 23-ára is terveztük Eplényt, de akkor az időjárás nem engedte. Ma Pestről reggel 7-kor indultunk, a város hétfő ellenére olyan üres volt mintha hétvége lenne. 1 óra 40 perc alatt oda is értünk. A pályához vezető erdei út még jeges volt a tegnap éjszakai ónos eső okán, felszorva sem volt, ezért a kicsit bátortalanabb autósok miatt elég lassan lehetett a parkolóig eljutni. A parkolóban már nyitás előtt szép számmal voltak autók, ez nem volt túl biztató. Gyorsan felöltöztünk és beálltunk a pénztár sorba. Még a bejáratnál egyébként egy kedves fiatalember figyelmeztett, hogy a sálat huzzuk az orrunk és a szánk elé maszk gyanánt, de tényleges maszkot nem kötelező használni (mint sógoréknál) és a sálat sem ellenőrzik nagyon szigorúan, de időnként bemondják, a hangosba, hogy a pandémia miatt mindenki köteles az orrát s száját elfedni. A pénztárnál való majd' 10 perces sorbanállás után végre megkezdhettük idei első síelésünket. 9 és 10 között szerencsére még nem igazán alakult ki sor, 10 és 12 között már 10 percet kellett araszolni, 12 után pedig 15 percre nőtt a felvonóra való várakozás. 9 és 11 óra között a pálya tökéletes állapotban volt és a közönség is eloszlott rajta, tiszta idő volt, lendületesen lehetett húzni az íveket. Később az idő kicsit melegedett és bekúszott egy felhő foszlány is a pálya közepére, meg a népsűrüség is növekedett. 12 után már a pálya is elkezdett kicsit romlani, buckásodni, de én azt mondom, soha rosszabb lejtőn ne csússzak, úgyhogy ez a része teljesen rendben volt. Az egyre hosszabb sorban állások közben azon tanakodtunk, hogy miért nem havazták be az 1-es pálya meletti csákányos nyomvonalát is, mert, ha az is menne a két felvonó között talán eloszlana kicsit a tömeg és lehet rövidülne sor a 4-es ülősnél.
Összességében bemelegítésnek teljesen jó volt ez a 4 óra. Csoda, hogy ilyen mostoha körülmények között ilyen pályát varázsoltak az üzemeltetők. Nem panasz képpen mondom, de azért a tényekhez hozzá tartozik, hogy ár-érték arányban azért nem a legoptimálisabb, hogy 21700 Ft-ért (1 felnött 2 gyerek jegy 4 órára) 10x tudtunk lecsúszni egy 1km-es pályán. De legalább síeltünk és ezért köszönet, azt meg mindenki maga eldönti, hogy neki ér-e ennyit.
Epleny-1.jpg
Epleny-2.jpg
Epleny-3.jpg
bertazs
107 élménybeszámolót írt
107
11 éve tag
2020.02.17. 14:48
Azért szerettem volna, hogy ez a kis síterep felkerüljön, az oldalra, mert jártam itt a 90-es évek legvégén és nosztalgiával gondolok vissza rá. Magam sem tudom, hogy öcsém volt tornatanára milyen apropóból szervezett pont ide egy 40 fős sítábort (zömében egyetemisták), mert közel sincs, meg nem is túl nagy, de mégis az akkori szlovák tapasztalatok után, ez nekünk maga volt a mennyország és emlékeim szerint nem is volt drága. Napfény, kitűnő kezelt üres pályák, ülős felvonók, kedves emberek, sorban állás nélküli felvonók, remek hangulat. Mondjuk a hangulatról mi mindenhol gondoskodtunk ahol jártunk.
Akkoriban még nagyobb volt a síterep mert a Torcole Soliva oldal is ment így közel 30 km pálya volt elérhető, ma már csak a vaga-i oldal megy két ülős lifttel (egy régi térképet mellékelek fényképen). Egyik legnagyobb élményem a két személyes (kék) kabinos felvonó, ami állandó sebességgel haladt. Beszállásnál egy kedves kezelő elvette a sílécet berakta a tartóba és nekünk egy hosszú fém rámpán síbakancsban futva, fel kellett felgyorsulni a kabin sebességére és még a rámpa vége előtt mindkettőnknek beugrani. Hát ez nem mindig sikerült elsőre, meg másodikra sem...Kiszállásnál pedig egy rövidebb, szintén fém rámpán kellett az állandó sebességű felvonóból kiugorva hirtelen esés nélkül megállni. Ha sikerült a kezelő kezedbe nyomta a lécet és mehettél isten hírével. Szerencsére csak reggel és este kellett ezt a mutatványt abszolválni. Ezen a síterepen valószínűleg addig sem, meg szerintem azóta sem fordultak meg sűrűn magyarok, így hatalmas feltűnést keltettünk a környéken s szerintem maradandó nyomot hagytunk a helybeliekben, mind a sípályán, mind a faluban. Legalábbis saját bevallásuk szerint nagyon megkedveltek minket, mert mint mondták ilyen bulit még ezen a csendes családi síterepen nem tapasztaltak... Ezt alátámasztandó, csak annyit jegyeznék meg, hogy az utolsó nap már semmiért nem kellett fizetnünk a Rifugio Torcole 2000 hüttében, olyan forgalmat generáltunk a héten. Még a francia kártyát is megkaptuk ajándékba... Sajnos mivel a soliva-i rész már nem üzemel jelenleg a Rifugio Torcole 2000 is zárva, így oda már valószínűleg nem tudok újra elmenni, de talán egyszer visszamegyek a környékre és Foppolo, San Simeone mellett újra felkeresem az egyik legemlékezetesebb síbulim helyszínét. Ha valaki a környéken síel ajánlom látogassa meg ezt gyönyörű helyen fekvő kis síterepet is.
Piazzatorre-15.jpg
A régi teljes pályarendszer
Az ominózus kék kabinos, sajnos már nem létezik.
Piazzatorre-9.jpg
Piazzatorre-5.jpg
Ülős lift a csúcsra
Piazzatorre-11.jpg
Kedvenc hütténk
A tulajdonosok és lányaik. A lányok a 3. naptól minden este jöttek velünk bulizni.
Lefelé a hüttéből
Piazzatorre-4.jpg
Piazzatorre-16.jpg
bertazs
107 élménybeszámolót írt
107
11 éve tag
2020.02.17. 13:04
Köszönöm :)
Előzmény: (admin2 208445)
elsőelőzőkövetkezőutolsó
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.