Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Magyarország
Eplény Síaréna
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Hotel Szarvaskút - Bakony: Az eplényi sípályához legközelebb eső wellness szálloda
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
husky 21
10 élménybeszámolót írt
10
14 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Eplény Síaréna
2010.03.04. 19:59
Megdöbbentő számomra,hogy vannak sporttársak akik csak a WEB kamera képeiböl itélik meg a pálya állapotát tévesen és emiatt sok sízőt tévesztenek meg. Ebben az esetben meg kell kérdezni, hogy ki volt kint a pályán. Én kint voltam 9-től 13-ig.A szezon egyik legjobb talaju pályája volt ma márc 4-én. Csodás sizés 5 csillagos nap volt, ezt ugy mondom, hogy 35 sínapom van Eplényben.14 nagyon enyhe nap után ez egy kész csoda. Köszönhető a sok hóágyuzásnak ratrakolásnak és a sok éjszakai munkának amit itt köszönök a dolgozóknak.
Más: ami a pálya barnás foltjait illeti ennek oka ,hogy a medencéből kiszivott vizhez némi iszap is keveredik ami olvadáskor fagyáskor kicsapodik ez látható a silécen is enyhe időben. Ennél több bajt nem okoz gond nélkűl át lehet sizni rajta.A hóvastagság fent 25-40 cm lent 50-70 cm kőzött mozog.A levegő most lehűl CSODÁS TAVASZI SÍNAPOK JÖNNEK. Jó sportolást mindenkinek!!!
Előzmény: (Komi 86566)
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.