Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

robi által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (141)Időben csökkenő Időben csökkenő
robi
141 élménybeszámolót írt
141
22 éve tag
2008.11.04. 20:49
en nem vagyok magyar, itt elek jo regota es megkell mondjam hogy itt nagyon sok nacionalista van, talan azt is merem modnonam hogy sok itt a fasita.... nagyon nehez nem magyaroknak itt elni. a magyar vallaosak nem szep dolog.

en csak azert irtam le mert nekem mint kulfoldninek lehetosegem van mas szemszogbol nezni....


evente tobbszor jarok szlovakiaba, magyarrendszamu autoval, beszelek a barataimmal magyarul es soha nem volt ott gondom.

most sem, nem kell ezzel foglalkozni hogy van ott nehany barom, itt is van, sot oda haza amerikaban is vannak... mindenhol vannak.

szep a taj szolvakiavan, sok jo ember el ot... menjel oda tovabbra is.

rob
robi
141 élménybeszámolót írt
141
22 éve tag
2008.11.02. 10:49
engem is erdekelne a vonat, busz megoldas, mondjuk en chopok juh-ra mennek de gondolom beszterce banyaig az ut volnal ugyan az lenne.

a szlovak vasuttarsasagnak van honlapjuk de regen csak totul volt, lehet hog ymar mast nyelven is van....

regen sok magyar jart ki busszal/vonattal maszni/sielni csak azota nagyon valtoztak a menetrendek es arak....

de az biztos hogy meg van volan busz zakopaneba... talan lelehet szalni valahol ut kozben....

robi
robi
141 élménybeszámolót írt
141
22 éve tag
Topik: La Grave
2008.10.22. 18:29
gyerekek, a le grave egy onallo, ku.on si terep .... osszekotetes van L2A-val. De ettol meg kulon.

Sokan europa szerte oda megy sileni telen, tavasszal..... es nem a L2A-on vannak, hanem lent a volgyben, a hegytol az ut masik oldalon, ahol a szallasok vannak.... turavezetoket lehet felberelni ott a szallashelyeken, meg a neten is...

a https://www.telemarktips.com -on tutti hogy talaltok konkretebb info a helyrol. ott, a forumon sokan mart jarttak la grave-on.

rob dawson
robi
141 élménybeszámolót írt
141
22 éve tag
2008.10.15. 20:55
oda haza egyre tobb ismerosom van aki bringaval mennek ki sielni, munka elott - utan... persze vagy salt lake city kornyeken lakan vagy a sierra nevadakban... ugy konyebb, de nem kocsival mennke, az a lenyeg, es egyre tobb nem hasznal liftet, hanem fokat!!!

robi
robi
141 élménybeszámolót írt
141
22 éve tag
2008.10.15. 20:50
szerintem a silvereta PURE-re gondolt.

robi
robi
141 élménybeszámolót írt
141
22 éve tag
Topik: Norvégia
2008.10.13. 20:24
lorylaci,

nezd meg a https://www.telemarktips.com

ott log nehany norveg, meg par egyebb europai aki tudnak norveg palyakrol....

rob
robi
141 élménybeszámolót írt
141
22 éve tag
2008.04.24. 11:42
slider kuld nekem egy mail

beanco@mail.datanet.hu

most vasarnap lehet hogy tudnek menni.

most neztem meg a https://www.jasna.sk -an levo webkamerak.

ho boven van meg. nem tudom hogy az erdoben is van meg vagy a csak sipalyan ...

Ha most nem tudok menni, a majus elsejen mennek...

mikor, honnan indulsz.... es a haza teres hogy lesz?

Rob
robi
141 élménybeszámolót írt
141
22 éve tag
2008.04.17. 11:49
minerel,

hol is van ez a kreiskogel?

robi
robi
141 élménybeszámolót írt
141
22 éve tag
2008.03.28. 10:58
Ticsor,

TKP en is inkabb a trangorska felol menek mert biztos van ho. es egyebkent ismerem mert tobbszor turaztam ott.


fel a patak menten a denver barlangon at aztan a zikzak fel a stefanikahoz. egy tea, tovabb gyomberre. le a kocsihoz, aztan haza...

jo egy napos turanak hangzik nekem....

robi

ui, persze esoben nem menek...
robi
141 élménybeszámolót írt
141
22 éve tag
2008.03.26. 10:11
majd meg nezem a terkep, nincsen most nalam... de akor nem arrol beszelsz ami a Chopok fele indul, hanem ezek szerint van egy ami kozvetlenul meg a gyomber fele...

most azt kell kitalalni hogy honnan menjen az ember, certovia felol vagy mas felol...

es utana, azaz masnap el szalad kiraly hegyre is!

robi
robi
141 élménybeszámolót írt
141
22 éve tag
2008.01.24. 23:24
ha jol sieltek, akor rengeteg off piste lehetoseg van PSV-ban!!!!

Pelvoux is nagyon kellemes egy napra ha megmindig ervenyes oda a berlet!!!

robi
robi
141 élménybeszámolót írt
141
22 éve tag
2008.01.21. 15:04
FZ,

Ha az erdoben sileni altla azt erted hogy SKIING THE TREES, vagy IN THE TREES ez nem iganz palya, legalabb oda haza amerikaban nem volt az, sem Utahban, sem New Hampshireban ahol laktam nem volt.

Ha nem volt mondjuk egy palya, rendes palya, es mivel nem a fak vonal (tree line - nem tudom hogy mondjak magyarul ) folott volt akor a palya mellet vannak fak, mi sokszor sieltunk ott, ez viszont nem volt palyanak jelolve, a masik hogy sokan kint siturazanak/telemarkozna es fel mennek a fak kozot, aztan ott is jonnek le a fak kozott.

robi
robi
141 élménybeszámolót írt
141
22 éve tag
2003.02.10. 18:43
skijoring kutyaval is szoktak uzni!

valamelyest olcsobb mint lovat tartani, 1 kutya is elegendo viszont kettovel azt mondjak sokkal jobb....

robi
robi
141 élménybeszámolót írt
141
22 éve tag
Topik: Tauplitz
2002.12.07. 20:04
nos, erdemes oda menni?

ki volt ott es milyen tapsztalata volt???

koszi

Rob
robi
141 élménybeszámolót írt
141
22 éve tag
2002.02.28. 16:09
na, ez tetszik!!!! mindig jo ilyen helyen sizni!!!!

ha nem jon osze neked miert nem probalod a Mount Ebrus?

ott nagyon magasan vannak a dolgok, hiszen az a legmagasbb hegy europaban!!!!! lenyegesen magasabb mint az a pici francia mont blanc ; )

de tenyleg ott vannak sileok, helkopterrel is lehet meg raktrattal... meg lifttel, meg tura cuccal... majusban alitolag nagyon jo a ho es mindent olcso!!!!

de azert uzbegisztan exotikusabb joval!!!

hozzunk ossze egy torok-Iran-Uzbeg turat!!! tutti van ra tamogatas.sponsort....

robi
robi
141 élménybeszámolót írt
141
22 éve tag
Topik: Kokava
2002.01.14. 17:25
szia,

most juttenk visza koavarol... eleg jo kis hely, ersd, nagyon nagyon kicsi de baratsagosak voltak az embererek es olcso, aszem 200 vagy 250 korona egy felnott napi berelt...

2 reszbol al a *palya rendszer* van negy tanyeros lift egy dombon, lentrol belehet latni az egeset olyan pici.. de nekunk jo volt az igy miert sok gyerekkel voltunk, koztok nagyon sok teljesen kezdovel...

ott van a parkolo rogton a lifteknel. vagyis 30 meterre toluk...
ha tovabb mesz a uton, kb 300 metert van egy meredekebb es picivel hoszabb palya jobb keszfelul - az elozo, azaz a 4 liftese resz balkezfelul vna ha fel fele mesz...

mi lent rima szombaton szaltunk egy kis motelben, nagyon, nagyon kedvesek voltak es jot foztek...

hivjal ha van kerdesed.
robi
tel 06-30-202-7992
robi
141 élménybeszámolót írt
141
22 éve tag
2002.01.12. 14:55
akkor szerintitek,

tonale/ponte di. l. jo hely gyerekkel is? meg teljesen kezdo silokkel?

robi
robi
141 élménybeszámolót írt
141
22 éve tag
2002.01.12. 14:53
nos, tud valaki ezekrol a helyekrol?

foleg arak erdekelnek!

robi
robi
141 élménybeszámolót írt
141
22 éve tag
Topik: Telemark
2001.12.17. 21:11
telemarkozas egyerszuen gyonyoru.. nincs jobb silesi mod nala!!

pesten a mountex vaci uti uzletben lehet cipot kapni!

legfontosabb a cipo, erre nem erdemes penz sporlni, kerdes hogy bor vagy muangyag,

nekem rosz a bokam, ugyhogy muanyagot vettem, garmon garas, legkenyelmesebb si cipo ami valaha hasznaltam...

mind a mountexben mind a tengerszemben lehet kotest venni, lecc, hat eleg az elejen egy regi alpesi leccet... majd ha megy a telemarkozas akkor erdemes jobbat venni..

sot a mountexben allitolag mar kolcsonozi lehet cipot, lecc, kotes, probaljatok ott, lehet hogy nagy hideg hegyen van oktatast, ha van ra mod akkor erdemes egy par orat venni, nekem meg nem sikerult ugyhogy benazok allandoan de nagyon, nagyon tetszik!

https://www.telemarktips.com a legjobb telemarkos site a neten... angolul van es a telemarktalk forum hihetlenul jo tud lenni ha tudtok angulul..

irjatok nekem

beanco@mail.tvnet.hu szivesen segitek ha tudok...

rob
robi
141 élménybeszámolót írt
141
22 éve tag
2001.11.23. 01:01
hali,

elfeltettem hogyha sok, sok ho kell neked akkor irany Alaska vagy Japan, ar egyik sem olcso
elsőelőzőkövetkezőutolsó
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.